یکشنبه 24 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7488042/ماهی-بزرگ-در-تور-استراماچونی-قهرمان-لهستان-در-تهران
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeوبسایت رسمی برنامه نودnavigate_beforeماهی بزرگ در تور استراماچونی؛ قهرمان لهس...

ماهی بزرگ در تور استراماچونی؛ قهرمان لهستان در تهران؟

ماهی بزرگ در تور استراماچونی؛ قهرمان لهستان در تهران؟

به گزارش وبسایت نود، رابطه خوب استراما و اینجنتش پاستورلو با مدیربرنامه‌های ایتالیایی، باعث شده لیست خرید استقلال بیشتر از همین کشور باشد. استقلالی‌ها بعد از مذاکره با گزینه‌های مختلف، حالا نام کریستین پاسکواته را به تیم‌شان اضافه کرده‌اند. بازیکنی که فوتبال را از بهترین آکادمی‌های فوتبال دنیا شروع کرده و یک سال قبل، در لیگ لهستان به قهرمانی رسید.

پاسکواته بازیکن تیم‌های پایه یوونتوس است. او در سطح زیر 19 سال، با یووه قهرمان ایتالیا شد و 11 گل هم برای آن‌ها زد. هر چند فقط یک بار در سری آ پیراهن یووه را پوشید و از سال 2008 دائما، به تیم‌های مختلف قرض داده می‌شد. جالب اینکه تا همین دو سال قبل هم، یووه مالکیت پاسکواته را در اختیار داشت. پاسکواته سال 2010 با انتقال به مودنا، بهترین سال دوران فوتبالش را گذراند. او در سری بی، 9 گل زد و 13 پاس گل داد تا بهترین بازیکن تیمش باشد. پاسکواته هیچوقت نتوانست این درخشش را در تیم‌های سری آ تکرار کند اما در سری بی، با پیراهن پادوا و پسکارا هم آمار خوبی داشت و روی بیشتر از 12 گل در یک فصل تاثیرگذار بود.

پاسکواته از زمان حضور در لژیا ورشو کمتر بازی کرده و فصل قبل، یک نیم فصل کامل از شرایط مسابقه دور بود. با این حال، تا قبل از آن مهره‌ای مهم برای باشگاه‌هایش محسوب می‌شد. لژیا ورشو فصل قبل، در هیچ مسابقه‌ای پاسکواته را در ترکیب اصلی نداشت و نیم فصل اول، فقط 7 بار از او به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کرد. نیم فصل دوم، او کاملا از تیم کنار گذاشته شد. فصل 2017/18 و در سال قهرمانی لژیا ورشو هم پاسکواته فقط 11 بار در ترکیب اصلی بود. با وچود دقایق کم بازی، در مجموع 22 بازی که به میدان رفت، 2 گل زد و 3 گل ساخت. بهترین فصل پاسکواته خارج از ایتالیا را هم می‌توان فصل 2016/17 و درست قبل از پیستن به لژیا ورشو دانست. او در لیگ روسیه با پیراهن کریلیا سووتوف 5 گل زد و با ساختن 8 گل، جزو بهترین گل‌سازهای این کشور قرار گرفت.

از دوران اوج پاسکواته، فقط 2 سال می‌گذرد. او پیش از این در سری بی ایتالیا و سطح اول فوتبال روسیه، توانایی‌اش در گلزنی و گل‌سازی را نشان داده و شاید، مهره گمشده استراما برای خط هافبک باشد. اگر رقم درخواستی‌اش، فراتر از بودجه استقلال برای خرید جانشین پاتوسی نباشد.

22330

استرامااستراماچونیاستقلالایتالیابازیکننمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
گزارش زنده دیدار فولاد خوزستان - سپاهان/ ترکیب دو تیم اعلام شد
ادامه مطلب chevron_left
گزارش زنده/ ماشین سازی 0-0 شهر خودرو
ادامه مطلب chevron_left
والورده: مشکلی با علاقه پیکه به تنیس ندارم
ادامه مطلب chevron_left
ورزش رزمی وینگ چون
ادامه مطلب chevron_left
پیروزی پُرگل بارسلونا در  روز دبل سوارس
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
جام جهانی شطرنج| تاریخ‌سازی نماینده ایران/ فیروزجا راهی دور سوم شد
ادامه مطلب chevron_left
فولادی‌راد: برای المپیکی شدن سپک تاکرا تلاش می کنیم
ادامه مطلب chevron_left
خبر بد برای بارسلونا
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi