یکشنبه 24 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7453419/فوتبال-در-سفر-پخش-مسابقات-لالیگا-در-قطار
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeوبسایت رسمی برنامه نودnavigate_beforeفوتبال در سفر؛ پخش مسابقات لالیگا در قطا...
فوتبال در سفر؛ پخش مسابقات لالیگا در قطار!

فوتبال در سفر؛ پخش مسابقات لالیگا در قطار!

به گزارش وبسایت نود، با امضای قراردادی میان Renfe و لالیگا و تبدیل شدن این اپراتور حمل و نقل ریلی به اسپانسر لالیگا در امور حمل و نقل، هواداران فوتبال در اسپانیا می‌توانند از این پس مسابقات لالیگا را در سفرهای خارج از شهر نیز مشاهده کنند.به گزارش وبسایت نود، با امضای قراردادی میان Renfe و لالیگا و تبدیل شدن این اپراتور حمل و نقل ریلی به اسپانسر لالیگا در امور حمل و نقل، هواداران فوتبال در اسپانیا می‌توانند از این پس مسابقات لالیگا را در سفرهای خارج از شهر نیز مشاهده کنند.

مسابقات لالیگا در فصل 20-2019 با حضور ستارگانی نظیر مسی، هازارد و گریزمن می‌تواند یکی از جذاب ترین فصول چند فصل اخیر مسابقات باشد، و این مسابقات در قطارهای AVE از طریق پلتفرم PlayRenfe قابل مشاهده خواهند بود.

در قراردادی که میان این شرکت حمل و نقل و خاویر تباس، رئیس لالیگا بسته شده، هواداران افزون بر دسترسی به مشاهده تمامی رقابت های لالیگا، قادر خواهند بود تا دیدارهای مهم و برگزیده لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را نیز در سفر مشاهده کنند.

همان گونه که اشاره شد، Renfe در این قرارداد به اسپانسر حمل و نقل لالیگا نیز تبدیل شده و قرار است در این زمینه به هواداران خدمات رسانی کند. ارتباطات مشترک و کمپین های تبلیغاتی دیگر زمینه های همکاری Renfe با لالیگا خواهد بود. 

مسیر های ریلی مادرید-ساراگوسا-بارسلونا-فیگرس ویلافانت، مادرید-سویا، مادرید-مالاگا، مادرید-والنسیا-کاستیون، مادرید-آلیکانته، مادرید-گرانادا، بارسلونا-سویا/مالاگا، بارسلونا-گرانادا و والنسیا-سویا/مالاگا مسیرهایی هستند که هواداران در آن ها توانایی دسترسی به پلتفرم PlayRenfe  را خواهند داشت.

البته Renfe در نظر دارد تا این پلتفرم را برای سرویس های ارزان قیمت نیز طراحی کند و پیش بینی می‌شود این طرح در هفته مقدس اسپانیا (5 تا 12 آپریل) عملیاتی شود.

AVE (که Renfe اپراتور آن محسوب می‌شود) سرویس حمل و نقل ریلی ملی اسپانیا است که حمل و نقل پرسرعت (تا 310 کیلومتر بر ساعت) را ارائه می‌دهد. با 3240 کیلومتر خط راه آهن، AVE طولانی ترین خطوط حمل و نقل ریلی پرسرعت در اروپا و دومین در جهان (بعد از چین) را در اختیار دارد. 

لالیگا در شرایطی با یک طرح ابداعی هواداران فوتبال را سورپرایز کرده که همچنان تکلیف پخش مسابقات فوتبال این لیگ در کشور انگلستان مشخص نیست. 

در سال گذشته ElevenSports با قراردادی سه ساله حق پخش مسابقات لالیگا در انگلستان را خریداری کرد اما به دلیل جذب نکردن اعضای کافی، از ادامه این قرارداد انصراف داد.

قرار بود رسانه های متقاضی تا روز 25 جولای پیشنهادات خود را ارائه دهند اما هیچ رسانه ای وارد میدان نشد. مسابقات لالیگا در روز 16 آگوست (25 مرداد) آغاز می‌شود و آن گونه که شواهد موجود نشان می‌دهد، لالیگا در کشور انگلستان بیننده ای نخواهد داشت.

7712

ریلیفوتبالقراردادلالیگامادریدنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
گزارش زنده دیدار فولاد خوزستان - سپاهان/ ترکیب دو تیم اعلام شد
ادامه مطلب chevron_left
گزارش زنده/ ماشین سازی 0-0 شهر خودرو
ادامه مطلب chevron_left
والورده: مشکلی با علاقه پیکه به تنیس ندارم
ادامه مطلب chevron_left
ورزش رزمی وینگ چون
ادامه مطلب chevron_left
پیروزی پُرگل بارسلونا در  روز دبل سوارس
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
جام جهانی شطرنج| تاریخ‌سازی نماینده ایران/ فیروزجا راهی دور سوم شد
ادامه مطلب chevron_left
فولادی‌راد: برای المپیکی شدن سپک تاکرا تلاش می کنیم
ادامه مطلب chevron_left
خبر بد برای بارسلونا
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi