شنبه 2 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7379831/واکنش-حماس-به-سفر-هیت-رسانه-ای-کشورهای-عربی-به-تل-آویو
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار بین‌المللnavigate_beforeالعالم فارسیnavigate_beforeواکنش حماس به سفر هیئت رسانه‌ای کشورهای ...

واکنش حماس به سفر هیئت رسانه‌ای کشورهای عربی به تل‌آویو

واکنش حماس به سفر هیئت رسانه‌ای کشورهای عربی به تل‌آویو

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) سفر هیئت رسانه‌ای از کشورهای عربی به مناطق اشغالی به دعوت رسمی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

العالم - فسطین اشغالی

العالم - فسطین اشغالی

به نقل از پایگاه خبری شهاب، جنبش حماس در بیانیه‌ای تاکید کرد سفر هیئت رسانه‌ای عربی به رژیم صهیونیستی، خنجری از پشت به ملت فلسطین است.

حماس تصریح کرد این سفر نشانه خطرناکی مبنی بر شتاب یافتن روند عادی سازی روابط با دشمن و تلاش برای تعدی به حقوق ملت فلسطین است.

این جنبش افزود چنین سفرها و اشکال عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی، پیامدهای خطرناکی برای حقوق فلسطینیان داشته و اشغالگران را به ارتکاب جنایات بیشتر و نقض حقوق ملت ما تشویق می‌کند.

حماس از همه قشرهای امت اسلام خواسته است به تحریم دشمن صهیونیستی و رسوا کردن طرح‌ها و نقشه هایش و تمام کسانی که روابطشان را با این رژیم عادی می‌کنند و نیز حمایت از ملت فلسطین و تقویت ایستادگی آنها در سرزمینشان تا آزادسازی زمین و مقدساتش ادامه می دهند.

منابع صهیونیستی پیشتر گزارش داده بودند به زودی تیمی از فعالان رسانه‌ای و وبلاگ‌نویسان عرب به ویژه از کشورهای عربستان و امارات به فلسطین اشغالی سفر خواهند کرد.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی هم از دعوت رسمی از این هیئت رسانه‌ای به مناطق اشغالی خبر داده است.

تسنیم

اسلاماشغالیحماسدعوت رسمیرژیم صهیونیستینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi