چهارشنبه 30 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7379826/قطاری-در-محدوده-اندیمشک-از-ریل-خارج-نشد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار اجتماعیnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeقطاری در محدوده اندیمشک از ریل خارج نشد

قطاری در محدوده اندیمشک از ریل خارج نشد

قطاری در محدوده اندیمشک از ریل خارج نشد

اندیمشک - مدیر کل راه‌آهن زاگرس گفت: قطاری از ریل در ناحیه زاگرس خارج نشد و علت تاخیر قطار مسافری خرمشهر - تهران، نقص فنی واگن توشه بود.

مهرداد انصاری نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با رد خروج قطار از ریل اظهار کرد: واگن توشه قطار مسافری خرمشهر به مقصد تهران دچار نقص فنی شد که با جداسازی آن، قطار خرمشهر به سوی مقصد هدایت شد.خبرنگار مهر با رد خروج قطار از ریل اظهار کرد: واگن توشه قطار مسافری خرمشهر به مقصد تهران دچار نقص فنی شد که با جداسازی آن، قطار خرمشهر به سوی مقصد هدایت شد.

وی افزود: بعد از ظهر امروز در ۴۰۰ متری ایستگاه بالارود، قطار مسافری خرمشهر به مقصد تهران با نقص فنی واگن توشه مواجه که پس از جداسازی توسط کارشناسان راه‌آهن زاگرس به مسیر ادامه داد.

مدیر کل راه‌آهن زاگرس با بیان اینکه حرکت در مسیر عادی و محور ریلی در حال حاضر باز است، گفت: قطاری از ریل در ناحیه زاگرس خارج نشد و علت تأخیر قطار مسافری خرمشهر نقص فنی واگن توشه بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، به علت نقص فنی یک بوژی قطار مسافری خرمشهر به مقصد تهران در ایستگاه بالارود ناحیه زاگرس به مرکزیت شهرستان اندیمشک با حدود ۴۰ دقیقه تأخیر مواجه شد.

این در حالی است که مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه جندی شاپور اهواز (EOC) از خروج قطار از ریل(مسیر اهواز به تهران) در ایستگاه بالارود اندیمشک در ساعت ۱۹:۱۰ خبر داد و از زخمی شدن مهماندار ۳۰ ساله قطار به نام محمد اسماعیل دوست و انتقال آن به بیمارستان امام علی اندیمشک خبر داده است.

آهنآهن زاگرساندیمشکایستگاهایستگاه بالارودنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi