یکشنبه 27 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7379596/احزاب-قرچک-باهماهنگی-دفاتر-خود-را-در-قرچک-راه-اندازی-کنند
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار استان هاnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeاحزاب قرچک باهماهنگی دفاتر خود را در قرچ...

احزاب قرچک باهماهنگی دفاتر خود را در قرچک راه اندازی کنند

احزاب قرچک باهماهنگی دفاتر خود را در قرچک راه اندازی کنند

قرچک- فرماندار قرچک گفت: برخی احزاب که دفاتر حزبی ندارند با هماهنگی حزب استانی و کشوری دفاتر حزبی خود را در قرچک راه اندازی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن خطیبی عصر دوشنبه در نشست هم‌اندیشی با احزاب و فعالان سیاسی قرچک طی سخنانی اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم هدف فرمانداری است و برای وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات تفاوتی ندارد چه کسی بیشترین رأی را آورده و منتخب مردم می‌شود، برای فرمانداری مشارکت حداکثری مردم، امنیت و سلامت انتخابات اهمیت دارد.خبرنگار مهر، بهمن خطیبی عصر دوشنبه در نشست هم‌اندیشی با احزاب و فعالان سیاسی قرچک طی سخنانی اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم هدف فرمانداری است و برای وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات تفاوتی ندارد چه کسی بیشترین رأی را آورده و منتخب مردم می‌شود، برای فرمانداری مشارکت حداکثری مردم، امنیت و سلامت انتخابات اهمیت دارد.

خطیبی افزود: اگر خواهان توسعه در کشور هستیم باید این امر با مشارکت همه گروه‌های سیاسی و همه دلسوزان نظام اتفاق بیافتد چرا که بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رسالتی برای همه از جمله احزاب و گروه‌های سیاسی به منظور افزایش تحرک بین مردم و امیدآفرینی ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه در طول سال جلسات متعددی با تشکل‌ها و گروه های سیاسی داریم گفت: این کار از وظایف اصلی دولت در حوزه وزارت کشور و فرمانداری طبق قانون اساسی است که باید انجام شود لذا می‌طلبد ارتباط مستقیم داشته باشند و تبادل نظر صورت گیرد و اتاق فکر تشکیل شود تا در جهت ارتقای اوضاع سیاسی کشور و مباحث فرهنگی تلاش شود.

فرماندار قرچک بیان داشت: فعالین سیاسی با توجه به تأثیر پذیری و مقبولیت بین مردم قابل احترام هستند و کار سیاسی برای افراد هزینه دارد اما در کل دنیا مرسوم است و با توجه به اینکه
مشغله کاری در شهرستان‌های استان تهران بالاست اما سعی شده ارتباط با احزاب حفظ شود، به خصوص در قرچک به لحاظ نزدیکی به تهران و جمعیت بالا و تراکم و وسعت کم و زیرساخت‌های ضعیف وقت مسئولان کاملاً درگیر حل مشکلات و پیگیری ها است.

خطیبی بیان داشت: برگزاری انتخابات یکی از وظایف مهم ما است و پایه و اساس آن احزاب هستند لذا دولت و نظام باید از احزاب حمایت کنند چرا که احزاب جامعه را به تحرک واداشته اند و باید تقویت شوند تا بسیاری از مسائل انجام شود لذا در شهرستان علاقه مند به حضور آنها هستیم و برخی احزاب که دفاتر حزبی ندارند با حزب استانی و کشوری هماهنگ کنند تا دفتر آنها در شهرستان راه اندازی شود.
 

استانیانتخاباتباهماهنگیحزب استانیحزبینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi