یکشنبه 27 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7375192/سطح-زیر-کشت-گلخانه-های-شهرستان-افزایش-یابد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار استان هاnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeسطح زیر کشت گلخانه‌های شهرستان افزایش یا...

سطح زیر کشت گلخانه‌های شهرستان افزایش یابد

سطح زیر کشت گلخانه‌های شهرستان افزایش یابد

بوشهر - فرماندار دشتی گفت: سطح زیر کشت گلخانه های شهرستان افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری ظهر دوشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی بر ضرورت افزایش سطح زیر کشت گلخانه‌ها در سطح شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی صورت گرفته در سطح شهرستان سطح زیر کشت گلخانه‌ها افزایش پیدا کند که نقش بسزایی در افزایش تولید محصولات و صرفه جویی در مصرف آب دارد.خبرنگار مهر، عبدالله نادری ظهر دوشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی بر ضرورت افزایش سطح زیر کشت گلخانه‌ها در سطح شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی صورت گرفته در سطح شهرستان سطح زیر کشت گلخانه‌ها افزایش پیدا کند که نقش بسزایی در افزایش تولید محصولات و صرفه جویی در مصرف آب دارد.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی آب مورد نیاز دامداران و واحدهای تولیدی را در اولویت قرار دهند و از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

فرماندار دشتی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون از تمام طرح‌های اقتصادی در سطح روستاها بازدید شد که خروجی این بازدیدها رفع مشکلات برخی از واحدها بوده است.

نادری با تاکید بر اینکه مشکلات دیگر واحدها نیز حل شود، خاطرنشان کرد: واحدهایی که نمی‌خواهند ادامه کار دهند باید از لیست طرح‌های اقتصادی شهرستان خارج شوند.

وی گفت: برخی از موارد که نیاز است در سطح استان پیگیری شود ادارات هرچه زودتر مشکلات به ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان اعلام کنند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف اصلی ما رفع موانع تولید در سطح شهرستان دشتی است.

نادری ادامه داد: پروژه‌های اقتصادی که در هفته دولت قابلیت افتتاح یا کلنگ زنی دارند به فرمانداری اعلام کنند.

وی همچنین از تکمیل برق رسانی به سایت پرورش میگو خبر داد.

اقتصاداقتصاد مقاومتی شهرستاناقتصادیدشتیسطح زیر کشت گلخانهنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi