شنبه 2 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7371013/کتابخانه-ها-در-توسعه-فرهنگی-و-رشد-جامعه-نقش-بسزایی-دارند
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار استان هاnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeکتابخانه ها در توسعه فرهنگی و رشد جامعه ...

کتابخانه ها در توسعه فرهنگی و رشد جامعه  نقش بسزایی دارند

کتابخانه ها در توسعه فرهنگی و رشد جامعه نقش بسزایی دارند

قزوین- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: کتابخانه ها در توسعه فرهنگی و رشد جامعه نقش بسزایی دارند و با تقویت آنها می توانیم به توسعه همه جانبه کشور سرعت بخشیم.

به گزارش خبرنگار مهر شمس اله غلامی سخنگو و رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر محمدیه عصر یکشنبه به همراه علی کاظمی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدیه از کتابخانه تلفنی شهر آفتاب این شهر بازدید کردند.خبرنگار مهر شمس اله غلامی سخنگو و رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر محمدیه عصر یکشنبه به همراه علی کاظمی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدیه از کتابخانه تلفنی شهر آفتاب این شهر بازدید کردند.

شمس الله غلامی در این بازدید گفت: کتابخانه ها به عنوان بستر فرهنگی جامعه در ارتقاء سطح آگاهی مردم نقش مهمی دارند و به حفظ هویت ملی و مذهبی هم کمک می کنند.

وی بیان کرد: کتابخانه ها می توانند در ایجاد سرمایه گذاری‌های فرهنگی نقش مهمی ایفا کرده و توسعه شهری تسریع کنند.

غلامی تصریح کرد: کتابخانه ها در ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در بین خانواده ها به خصوص نوجوانان و جوانان تاثیرگذار هستند و همه باید کمک کنیم تا با توسعه و تجهیز فضاهای مطالعه و کتابخانه ها گام های اساسی برای ترویج فرهنگ مطالعه برداشته شود.

در این بازدید ضمن ارائه گزارشی مسئولان کتابخانه، مقرر شد در هر ماه گزارش عملکرد به کمسیون فرهنگی و شهرداری ارسال شود تا نسبت به توسعه فضاهای کتابخانه ها با توجه به جمعیت شهر و ارائه خدمات بهتر تصمیم مناسبی صورت گیرد.

کتابخانه تلفنی شهر آفتاب محمدیه با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر از سال ۸۶ تاسیس شده و در حال حاضر ۱۲ هزار نفر در تنها کتابخانه تلفنی کشور عضویت دارند.

این بازدیدبازدیدبسزاییترویج فرهنگ مطالعهتقویتنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi