یکشنبه 27 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7370486/آب-محور-مذاکره-نمایندگان-سمنان-و-جهانگیری
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار پزشکی و سلامتnavigate_beforeخبرگزاری فارسnavigate_beforeآب؛ محور مذاکره نمایندگان سمنان و جهانگی...

آب؛ محور مذاکره نمایندگان سمنان و جهانگیری

آب؛ محور مذاکره نمایندگان سمنان و جهانگیری

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه فردا نمایندگان استان با معاون اول رئیس‌جمهوری جلسه دارند، گفت: محور اصلی این جلسه، رفع مشکل کم‌آبی استان سمنان است.

احمد همتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: فردا نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار با جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری جلسه دارند که مهم‌ترین دغدغه استان یعنی موضوع کم‌آبی در این جلسه پیگیری می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ردیف بودجه برای انتقال آب دریای خزر به سمنان در نظر گرفته شده است.

همتی با تأکید بر اینکه موضوع سد فینسک هم مطرح است، تصریح کرد: طرح‌های دیگری هم در حوزه آب استان سمنان پیگیری می‌شود؛ ازجمله این طرح‌ها سد نمرود و انتقال بخشی از آب آن به استان است که این موارد باید کامل یا فاز اجرایی آن در سال 1398 آغاز شود.

وی اضافه کرد: قطعاً محور اصلی جلسه فردا با معاون اول رئیس‌جمهوری رفع مشکل کم‌آبی استان سمنان است و امیدواریم در این جلسه بتوانیم نتایج خوبی به دست آوریم تا فاز اجرایی این پروژه‌ها آغاز شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه از مردم هم انتظار داریم که مطالبه‌گری خود را در این رابطه داشته باشند، خاطرنشان کرد: رسانه‌های استان سمنان نیز همان‌طور که تاکنون در این زمینه فعالیت داشتند، این مطالبه‌گری را بعد از این هم به‌طور مستمر در این رابطه انجام دهند.

انتهای پیام/75035/س/ر

بیشتر بخوانید

جهانگیریرفع مشکلسرخهسمنانفردانمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi