یکشنبه 27 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7337061/سردار-سپهر-هسته-های-مقاومت-باید-در-دنیا-تکثیر-شود-به-مراکز-توانمندسازی-اساتید-نیاز-داریم-
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار سیاسیnavigate_beforeخبرگزاری فارسnavigate_beforeسردار سپهر: هسته‌های مقاومت باید در دنیا...

سردار سپهر: هسته‌های مقاومت باید در دنیا تکثیر شود/ به مراکز توانمندسازی اساتید نیاز داریم‌

سردار سپهر: هسته‌های مقاومت باید در دنیا تکثیر شود/ به مراکز توانمندسازی اساتید نیاز داریم‌

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه به نسخه های جدید علمی و مراکز توانمدسازی اساتید در کشور نیاز داریم‌، گفت: باید هسته‌های مقاومت در دنیا تکثیر شود تا تفکر اسلام و بسیج در جهان اسلام تکثیر پیدا کند.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، سردار سپهر جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست هم‌اندیشی مسئولان بسیج اساتید دانشگاه‌های کشور با اشاره به اهمیت اسلام به نقش معلمی و تعلیم، اظهار داشت: معلمی نقش بزرگ و شغل انبیا و ائمه است.

وی ادامه داد: اولین آیات نازل شده بر پیامبر اسلام نشانگر این است که صفت تعلیم دادن به خداوند متعال نسبت داده می‌شود.

سردار سپهر ضمن اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت یادآور شد: در آیات و روایات مختلف تربیت و تعلیم انسان‌ها نقش خداوند سپس انبیا و ائمه و در نهایت معلمان است.

وی افزود: اهمیت این موضوع تا آنجاست که مقام معظم رهبری هم اساتید و دانشجویان را پایه‌ریز تمدن نوین اسلامی دانستند و نیروی انسانی را مهمترین عامل تمدن‌سازی خطاب کردند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه به نسخه های جدید علمی و مراکز توانمدسازی اساتید در کشور نیاز داریم‌، گفت: باید هسته‌های مقاومت در دنیا تکثیر شود تا تفکر اسلام و بسیج در جهان اسلام تکثیر پیدا کند.

ادامه دارد...

اساتیداسلامتعلیمتفکرتوانمدسازینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi