یکشنبه 27 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7332694/عزت-اللهی-استقلالی-می-شود
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeایران اکونومیستnavigate_beforeعزت اللهی استقلالی می‌شود؟

عزت اللهی استقلالی می‌شود؟

عزت اللهی استقلالی می‌شود؟

ایران اکونومیست-هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حالی در رادار آبی‌ها قرار گرفته که بیشتر تمایل به بازی در تیم های خارجی دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تیم فوتبال استقلال این روزها زیر نظر استراماچونی در حالی تمرینات خود را دنبال می کند که طبق خواسته سرمربی تیم ضعف های این تیم تا قبل از آغاز رقابت های لیگ نوزدهم در پست های مختلف با جذب بازیکن در حال برطرف شدن است.

عزت اللهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حالی در رادار آبی‌ها قرار گرفته و صحبت از آمدن او به استقلال می شود که بیشتر تمایل به بازی در تیم های خارجی دارد.

استقلالی ها هنگامی که عزت اللهی در تیم فوتبال روستوف حضور داشته با او مذاکراتی را برای حضور در تیمشان داشتند اما در حال حاضر صحبتی میان طرفین برای همکاری نبوده است و با اعلام یکی از نزدیکان عزت اللهی، او در نظر دارد فوتبالش را در خارج از کشور دنبال کند.

استقلالی ها با از دست دادن پاتوسی بدون شک به دنبال جذب هافبکی همچون عزت اللهی هستند، اما این بازیکن علاقه ای برای بازی در ایران ندارد، مگر اینکه استقلالی ها او را متقاعد کنند تا در ایران به بازی خود ادامه دهد.

 

استقلالاستقلالیایرانبیشتر تمایلتمایلنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi