شنبه 2 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7331579/خروج-از-جاده-سواری-پراید-سه-کشته-و-یک-مجروح-داد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار اجتماعیnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeخروج از جاده سواری پراید سه کشته و یک مج...

خروج از جاده سواری پراید سه کشته و یک مجروح داد

خروج از جاده سواری پراید سه کشته و یک مجروح داد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: خروج از جاده یک دستگاه اتوبوس ولوو در شمال فارس ۱۰ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در تشریح این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه دوشنبه در کیلومتر ۴۰ محور کازرون - شیراز در شمال استان فارس یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۴۲ مسافر که از بوشهر به سمت مشهد در حال حرکت بود به دلیل عدم توجه به جلو راننده از جاده خارج شد.

وی افزود: همچنین در حادثه دیگری حوالی ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه امروز در کیلومتر ۴ محور هراز محدوده پنجاب یک دستگاه سواری پراید از جاده خارج شد که در این حادثه ۳ تن کشته و یک نفر مجروح شدند.

به گفته رحمانی علت این حادثه هم اکنون در دست بررسی است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با پراید در آزادراه ساوه تهران خبر داد و گفت: حوالی ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه امروز در کیلومتر ۵۳ محور قدیم ساوه تهران یک دستگاه پژو ۴۰۵ به دلیل انحراف به چپ با پراید برخورد کرد که در این حادثه متأسفانه ۶ تن کشته و ۲ تن مجروح شدند.

اتوبوسبرجایپرایدپژو ۴۰۵ترافیکنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi