دوشنبه 31 تیر 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7152312/کپی-برابر-اصل
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار سیاسیnavigate_beforeپایگاه خبری نما (نمانیوز)navigate_beforeکپی برابر اصل!

کپی برابر اصل!

کپی برابر اصل!

تصاویر را که نگاه کنید به سختی می‌توانید تشخیص بدهید فاجعه در سرزمین‌های اشغالی و نوار غزه رخ داده است یا جنایت جدید مزدوران سعودی در یمن است!

تصاویر را که نگاه کنید به سختی می‌توانید تشخیص بدهید فاجعه در سرزمین‌های اشغالی و نوار غزه رخ داده است یا جنایت جدید مزدوران سعودی در یمن است! درست شبیه فجایعی که نظامیان صهیونیست در چند دهه اشغالگری در فلسطین رقم زده‌اند، این روزها به دست نظامیان سعودی در یمن در حال تکرار است! در تازه‌ترین نمونه، آنها به سبک رژیم غاصب صهیونیستی روستایی در منطقه «بیت الفقیه» استان الحدیده را با حملات هوایی و توپخانه‌ای به آتش کشیدند و همه خانه‌های این روستا را تخریب کردند! اما این همه شباهت این دو رژیم جنایت‌کار نیست! مردم یمن نیز امروز مانند ساکنان نوار غزه در محاصره شدید قرار دارند و شاهزادگان سعودی مانند دوستان‌شان در تل‌آویو راه را بر عبور غذا و دارو بسته‌اند.
عربستان نیز همچون رژیم صهیونیستی همه جنایات سیاه خود را با حمایت کاخ سفید انجام می‌دهد، آل‌سعود هم مانند صهیونیست‌ها با حمایت سران قاره سبز آتش بر سر مردم یمن می‌ریزد و گویا هر دوی این رژیم‌های سفاک از مصونیت بین‌المللی برخوردارند. همه نهادها و سازمان‌های بین‌المللی مدعی حقوق بشر، مدعی انسانیت، مدعی حمایت از مظلوم در برابر این همه ظلم و نقض آشکار حقوق انسانی سکوت اختیار کرده‌اند و گویا هیچ جنگی در میان نیست! هیچ فاجعه انسانی در یمن و نوار غزه وجود ندارد! همان سکوت مرگباری که سران مرتجع برخی کشورهای عربی و اسلامی در برابر مسئله فلسطین اختیار کردند، در مسئله یمن نیز در حال تکرار است. گویا مردمان یمن و فلسطین به زبانی دیگر سخن می‌گویند و از تبار و قومی دیگرند؛ انگار آنها پیامبری دیگر دارند و بر قبله‌ای دیگر نماز می‌گزارند و نسبتی با مسلمانی ندارند!
اما به فضل الهی شباهت اصلی این دو رژیم را نه سلاح‌های ساخت آمریکا و انگلیس و... و نه سکوت بی‌پایان مدعیان حقوق بشر و حکام بی‌خاصیت عرب، بلکه مقاومت اسلامی رقم خواهد زد، سرنوشتی که عبارت است از «شکست مفتضحانه».

اشغالیبدهیدتشخیصتصاویرجنایتنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
داداشی: نشست امروز کمیسیون اصل 90 امروز برگزار نشد
ادامه مطلب chevron_left
یوسف مولایی: اراده سیاسی اروپا بر حفظ برجام است
ادامه مطلب chevron_left
ظریف: بولتون می‌خواهد انگلیس را به باتلاق بکشاند
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
حذف یارانه پردرآمدها آغاز نشده است | توزیع بسته حمایتی در صورت تامین منابع
ادامه مطلب chevron_left
ایرادات وکلای محمدعلی نجفی به پرونده رد شد
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi