یکشنبه 24 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7093445/حرفهایی-که-نباید-به-دختران-مجرد-گفت
home navigate_beforeزناشوییnavigate_beforeروابط عاطفیnavigate_beforeنمناکnavigate_beforeحرفهایی که نباید به دختران مجرد گفت!

حرفهایی که نباید به دختران مجرد گفت!

گاهی اوقات افراد متاهل ناخواسته حرف هایی را به دختران مجرد می زنند که باعث ناراحتی و دلخوری آن ها می شود پس بهتر است از گفتن برخی جملات به دوست مجردتان خودداری کنید.

در اغلب مواقع متاهل ها در برخورد با افراد مجرد احساس دانایی و برتری می کنند و یا ناخواسته جملاتی را بر زبان می آورند که دوستان مجرد خود را ناراحت می کند . اگر تازه ازدواج کرده اید و فاصله ای میان شما و دوست مجردتان افتاده ، آن را به مشغله های بعد از ازدواجتان ربط ندهید شاید در مقابل دوست مجردتان سخنی را ناآگاهانه بر لب رانده اید که او را آزرده ساخته است.در اغلب مواقع متاهل ها در برخورد با افراد مجرد احساس دانایی و برتری می کنند و یا ناخواسته جملاتی را بر زبان می آورند که دوستان مجرد خود را ناراحت می کند . اگر تازه ازدواج کرده اید و فاصله ای میان شما و دوست مجردتان افتاده ، آن را به مشغله های بعد از ازدواجتان ربط ندهید شاید در مقابل دوست مجردتان سخنی را ناآگاهانه بر لب رانده اید که او را آزرده ساخته است.

در این بخش از نمناک 5 جمله ای را آورده ایم که هیچ گاه نباید به دوست مجردتان بگویید.

دختر مجرد

حرف هایی که دوست مجردتان را ناراحت می کند5 جمله ای که نباید به مجردها گفت

نقش خانم های خیر محله های قدیم را بازی نکنید

بسیاری از دختران مجرد از اینکه همه به فکر ازدواج آنها باشند بیزارند پس اگر دوستتان را به خانه خود دعوت نموده اید تا دوست مجرد همسرتان او را ببیند ، کار اشتباهی انجام داده اید ، این کار می تواند به رابطه دوستی شما ضربه بزند.بنابراین قبل از اینکه قرار گذاشتن برای او،در این مورد نظرش را بپرسید و از نقش خانم های خیر محله های قدیم بیرون آیید و فکر سرو سامان دادن جوانان را از سرتان خارج نمایید.

نگران نباش، مرد رؤیاهای توبا اسب سفید می آید

به دوست مجرد خود که سنش بالای 30 سال است نوید ازدواج ندهید و او را با خودتان مقایسه نکنید شاید او از وضعیتش راضی باشد و از اینکه تنهاست لذت ببرد. بنابراین هر بار او را می بینید نگویید که نگران نباش، مرد رؤیاهای توبا اسب سفید می آید .

دوستان مجردی

دوست مجردتان را با خود مقایسه نکنید

غصه نخور، زمان زیادی برای خوشبخت شدن داری

لزومی ندارد به دوستتان که سنش بالا رفته دلداری بیهوده بدهید و بگویید زمان زیادی برای خوشبخت شدن دارد، زیرا او می داند که با بالا رفتن سنش خیلی از امتیازهایی که در ذهن دیگران دارد را از دست داده و مردانی به او پیشنهاد ازدواج می دهند، که وارد چهارمین و پنجمین دهه زندگی شان شده اند و اگر از کسی خوشش بیاید به دلیل وجود رقیب جوانتر رسیدن به وصال را برایش سخت است پس معنی این جمله شما را اینطور برداشت می کند:«زود باش؛ همه فرصت های خوب را داری از دست می دهی!»

ناراحت کردن دیگران

حرف هایی که افراد متاهل به دختران مجرد می زنند

بارداری سختی در پیش داری

اگر سن دوستان برای بارداری مناسب است اما او هنوز مجرد مانده ، درباره خطرات بارداری در سنین بالا چیزی به او نگویید و با انتقال نگرانی های تان او را آزار ندهید. او بهتر از هر کسی می داند کجای کار است و در چه سن و چه شرایطی قرار دارد. شاید او به خاطر خانواده و وضع اقتصادیشان تصمیم به ازدواج نگرفته و شاید او هنوز مرد ایده آلی را پیدا نکرده است ، پس لازم نیست شما نگران باشید و این موضوع را به او یادآوری کنید.

سخت نگیر من هم مثل تو بودم

اگر ایده های دوست مجردتان با شما یکی نیست ، او را مورد قضاوت قرار ندهید و دائم به او نگویید:تو سخت میگیری من هم همین شرایط را قبل از ازدواج داشتم و یا همسرم ایده آل های مورد نظرم را نداشت و یا با خانواده او مشکل داشتم. این گونه سخنان فقط رابطه شما را تیره و تار می سازند . قرار نیست شما به دوستتان درس زندگی بدهید و در مقام یک روانشناس با او صحبت کنید، او معیارها و ایده آل های خودش را دارد .

مجرد ماندن دختر

آزرده کردن دختران مجرد با این حرف ها

سخن آخر:

افراد متاهل همواره باید مراقب محبت های خود درباره ی روند ازدواج با مجرد ها باشند و هرگاه حرفی یا نکته ای به ذهنشان رسید، کمی صبر کنند و درباره ی تفکری که پشت سر آن موضوع است دقت کنند.

 

ازدواجاوقاتایدهباشباعث ناراحتینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi