دوشنبه 27 خرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7029228/ثبت-بیش-از-۴-هزار-اثر-از-۱۱۴-کشور-در-جشنواره-فیلم-شهر
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ادب و هنرnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeثبت بیش از ۴ هزار اثر از ۱۱۴ کشور در جشن...

ثبت بیش از ۴ هزار اثر از ۱۱۴ کشور در جشنواره فیلم شهر

ثبت بیش از ۴ هزار اثر از ۱۱۴ کشور در جشنواره فیلم شهر

بیش از ۴ هزار اثر از ۱۱۴ کشور در هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ثبت نام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، ۴۲۴۰ اثر شامل فیلم‌های سینمایی، ویدیویی، سریال، کوتاه و نیمه بلند داستانی، مستند و انیمیشن، اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی سینمای ایران و بخش محله از ایران و ۱۱۴ کشور جهان در دبیرخانه هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ثبت نام شد.خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، ۴۲۴۰ اثر شامل فیلم‌های سینمایی، ویدیویی، سریال، کوتاه و نیمه بلند داستانی، مستند و انیمیشن، اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی سینمای ایران و بخش محله از ایران و ۱۱۴ کشور جهان در دبیرخانه هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ثبت نام شد.

از زمان اعلام فراخوان جشنواره در بهمن ماه ۱۳۹۷ تا پایان زمان ثبت نام در اردیبهشت ۹۸ در ۲ بخش ملی و بین‌الملل علاقه مندان و فیلمسازان فیلم‌های سینمایی، ویدیویی، سریال و فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند و محله با ثبت ۴۰۲۵ فیلم و هنرمندان با ارسال ۲۱۵ اثر در بخش اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی سینمای ایران در زیر مجموعه لوگو، پوستر، تیزر، عنوان بندی، عکس صحنه و پشت صحنه در بخش‌های مختلف در این دوره از جشنواره شرکت کردند.

بیشترین آمار آثار رسیده در بخش بین‌الملل به آثار مستند و در بخش ملی به آثار کوتاه و نیمه بلند داستانی اختصاص دارد. همچنین پس از ایران کشورهای هند، آمریکا، اسپانیا، برزیل، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، روسیه، بریتانیا و آلمان ۱۰ کشوری هستند که بیشترین ثبت آثار را در این دوره از جشنواره داشته‌اند.

با پایان یافتن ثبت نام آثار متقاضی در ۳۱ اردیبهشت ۹۸، اعضای هیات انتخاب شامل ۹ گروه سه تا پنج نفره آثار رسیده به دبیرخانه در بخش‌های بین‌الملل، مستند، داستانی کوتاه و نیمه بلند، انیمیشن، سریال، ویدیویی، سینمایی، اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی سینمای ایران و محله را به صورت جداگانه بررسی و به بخش مسابقه معرفی می‌کنند.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی از ۲۶ الی ۳۱ تیرماه سال جاری در شهر تهران و در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

۱۱۴۱۱۴ کشوراطلاع رسانی سینمای ایراناقلام تبلیغاتیایراننمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
کنسرت یوگنی گرینکو برای اولین‌بار در تهران
ادامه مطلب chevron_left
نمایش‌هایی که اجرای عمومی داشته‌اند به «آرخه» بیایند
ادامه مطلب chevron_left
«آچمز» به آخر خط رسید/ پخش از شبکه سه
ادامه مطلب chevron_left
«اوسیا» فینالیست جشنواره اسپانیایی شد
ادامه مطلب chevron_left
«دشنه» به مرحله تدوین رسید
ادامه مطلب chevron_left
موزیسین روسی با حمایت عمارت روبرو کنسرت می‌دهد
ادامه مطلب chevron_left
موسیقی فیلم های آهنگساز دوران طلایی هالیوود بررسی می‌شود
ادامه مطلب chevron_left
یقه هفتی‌ها تحول را از خودشان شروع کردند/ هر ایرانی یک مهارت
ادامه مطلب chevron_left
کریمان مشاور عالی مدیر شبکه سه سیما شد/ انتصاب مدیر گروه اجتماعی
ادامه مطلب chevron_left
عجیب‌ترین تور کنسرت باب دیلن از زبان اسکورسیزی
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi