دوشنبه 31 تیر 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7029198/شتاب-ایجاد-طرح-های-توسعه-ای-مجتمع-فولاد-صنعت-بناب-در-سال-رونق-تولید
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار اجتماعیnavigate_beforeخبرگزاری ایلناnavigate_beforeشتاب ایجاد طرح های توسعه ای مجتمع فولاد ...

شتاب ایجاد طرح های توسعه ای مجتمع فولاد صنعت بناب در سال رونق تولید

شتاب ایجاد طرح های توسعه ای مجتمع فولاد صنعت بناب در سال رونق تولید

امروز مجموعه همکاران ما مجموعه سهامداران، مجموعه فولاد بناب در راستای منویات مقام معظم رهبری و اجرای منویات و نظرات ایشان به عنوان یک پروژه در مورد فولاد بناب هیچ کوتاهی نکرده اند ، در بدترین شرایط، وضعیت کارگری و وضعیت پرسنلی این مجموعه و مسائل اجتماعی به عنوان مهمترین آیتم پیش روی ما بود.

به گزارش ایلنا، مهدی جهانگیری رئیس هلدینگ گروه مالی گردشگری در آئین تجلیل کارگری و ضیافت افطاری کارکنان مجتمع فولاد صنعت بناب با تبریک ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی ( ع) و با ابراز خرسندی از روند رو به رشد و رونق تولید در این مجتمع گفت : آقای فاضل یک مدیر خوب ، کار آزموده و یک مدیر با ارتباطات کاملاً حرفه ای در مجموعه صنعت فولاد شناخته شده است در مدت کوتاهی هم که در مجموعه فولاد بناب کار خودشان را شروع کرده‌اند  الحق و الانصاف  با تیم مدیریتی خوبی که همراه خودشان، مهندسین و جوانان بسیار فعالی که در مجموعه فولاد سراغ داریم که مهمترین سرمایه مجموعه بزرگ هستند الحمدالله کارهای بسیار خوبی را شروع کردند کارهای بسیار بزرگی رو در پیش رو دارند. حضور ایشان و هیئت مدیره بسیار حرفه ای و توانمند و فعال وکار آشنا در مجموعه فولاد، مدیران ، مهندسین میتواند مشکلات این جمع را به نحو مطلوبی حل و فصل کند.

رئیس گروه مالی گردشگری با اشاره به شرایط اقتصادی موجود و نیاز به توجه مسئولان افزود : جنگ اقتصادی ناجوانمردانه ای علیه کشور ما توسط ابرقدرت های جهان، توسط کشور آمریکا و توسط کشور صهیونیستی اسرائیل صورت گرفته است. امروز مجموعه همکاران ما مجموعه سهامداران، مجموعه فولاد بناب در راستای منویات مقام معظم رهبری و اجرای منویات و نظرات ایشان به عنوان یک پروژه در مورد  فولاد بناب هیچ کوتاهی نکرده اند ،  در بدترین شرایط، وضعیت کارگری و وضعیت پرسنلی این مجموعه و مسائل اجتماعی به عنوان مهمترین آیتم پیش روی ما بود. و به هم دلیل همین تلاش باعث شده یک روز چرخ اینجا نخوابد در بدترین شرایط اقتصادی این تلاش اتفاق افتاده و امروز که سال رونق تولید هست اگر ما به عنوان سربازان ولائی به عنوان کسانی که برای انقلابمان دلمان می سوزد و کسانی که به فرموده مقام معظم رهبری امروز رونق تولید و امروز اقتصاد مقاومتی به عنوان مهمترین سیاست کاری در حوزه اقتصاد هست، فکر می‌کنم مجموعه گروه مالی گردشگری و مدیران گروه مالی گردشگری و مدیران ما در مجموعه فولاد بناب به این نکته توجه و اهتمام جدی داشته باشند.

جهانگیری با تاکید بر لزوم حمایت دولت و مجلس از تولید گفت : ما در پروژه هایی که مجموعه دولت حاضر نشد در شهرستان محروم بافت سرمایه‌گذاری کند یعنی شرکت هایی مثل گل گهر، شرکت‌هایی که مثل خود سازمان ایمیدرو ولی ما به عنوان معین اقتصادی منطقه شهرستان بافت رفتیم و با افتخار در ماه شعبان این واحد تولیدی به بهره برداری رسید و این زنجیره تولید و در شهرستانی که بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ۱ واحد تولیدی در مقیاس متوسط بالا نداریم و یکی از افتخارات مجموعه ماست. امروز در مجموعه فولاد بناب هم به همین شکل هست ما اگر بخواهیم در فضای رقابتی فولاد بمانیم راهی جز این نداریم که خودمان را با جریان رقابتی روز دنیا همراه بکنیم و گرنه محکوم به شکست هستیم.

رئیس گروه مالی گردشگری تسریع در روند طرح های توسعه ای را خواستار شد و خاطر نشان کرد : من اطمینان دارم با مدیریت خوب آقای فاضل و همکارانشان بخش توسعه اینجا باید خیلی پررنگ و سریع حرکت کند. دوستان ما در بانک گردشگری هم تمام ظرفیتشان را به کار خواهند گذاشت تا ان شاالله بتوانیم این پیام مقام معظم رهبری را در سال رونق تولید که گفته بودند، اگر ادعای  سرباز اقتصادی بودن داریم بتوانیم به معنای عملی اجرائی کنیم و این حرکت یعنی مقابله با آمریکای جنایتکاری که به هر طریقی می خواهد به کشور ما ضربه بزنند. همه ی ما به عنوان سربازهای اقتصاد کشور باید امروزه اگر هر روز 5 یا 8 ساعت کار می کردیم ولی امروز باید 14، ۱۵ ساعت تلاش باید بکنیم تا واقعا بتوانیم در این راه قدم های اساسی برداریم و قطعا این اتفاق نمی‌افتد جز با همت و با تلاش جزء با یک دلی با صمیمیت و وحدت بین همه گروه‌ها و همه بخش‌ها وهمه مسئولین انشالله اتفاق می‌افتد. قطعا با کمک دولت محترم با حمایت دولت محترم و نماینده محترم در شهرستان فرماندار محترم نماینده محترم مردم شریف در مجلس شورای اسلامی ما این اطمینان را به شما می دهیم که مجموعه فولاد بناب روز به روز چراغش پرنورتر، روز به روز همکاران ما شاد تر وقبراقتر ان شاءالله در کار خودشون قدم های جدی و اساسی بتوانند بردارند.

آیتماجتماعیاقتصاداقتصادیبدتریننمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
۱۰ کشور برتر تولید کننده سوخت فسیلی در جهان کدامند؟
ادامه مطلب chevron_left
کاهش افسردگی با شعر درمانی
ادامه مطلب chevron_left
فارس‌من| زیرساخت حمایت از دانش بنیان‌ها آماده شده است
ادامه مطلب chevron_left
صادق زیباکلام: فردا جلسه دادگاهم به اتهام نشر اکاذیب برگزار می‌شود
ادامه مطلب chevron_left
قاچاق چوب از مهم‌ترین چالش هاست/ به ازای هر 1000هکتار یک نفر از جنگل‌ها حفاظت می‌کند
ادامه مطلب chevron_left
ترافیک صبحگاهی بزرگراه‌های پایتخت
ادامه مطلب chevron_left
قاچاق چوب یک معضل حاد است/ به ازای هر هزار هکتار جنگل یک جنگل‌بان داریم
ادامه مطلب chevron_left
گونه‌های متنوع و عجیب موسیقی افغانستان+ویدئو
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi