دوشنبه 28 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7028481/وزارت-کشور-به-دنبال-استاندار-غیر-بومی-برای-گلستان-است
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار سیاسیnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeوزارت کشور به دنبال استاندار غیر بومی بر...

وزارت کشور به دنبال استاندار غیر بومی برای گلستان است

گنبد کاووس – نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور عجله‌ای برای انتخاب استاندار گلستان ندارد و به دنبال نیروی غیر بومی است.

قره جه طیار در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: متاسفانه پروسه انتخاب استاندار گلستان خیلی طولانی شده و دلیل آن اختلاف نظر مجمع نمایندگان گلستان و نماینده ولی فقیه در استان با وزارت کشور است.خبرنگار مهر، اظهار کرد: متاسفانه پروسه انتخاب استاندار گلستان خیلی طولانی شده و دلیل آن اختلاف نظر مجمع نمایندگان گلستان و نماینده ولی فقیه در استان با وزارت کشور است.

وی افزود: مجمع نمایندگان گلستان و نماینده ولی فقیه در استان اصرار بر انتخاب نیروی بومی برای پست استانداری گلستان دارند اما وزارت کشور بنا به دلایلی تقاضا دارد که استاندار گلستان از نیروهای غیر بومی انتخاب شود.

وی تصریح کرد: بیش از یک ماه قبل مجمع نمایندگان گلستان پنج گزینه خود را برای استانداری معرفی کرد اما ظاهراً وزیر کشور عجله‌ای برای انتخاب استاندار گلستان ندارد و عنوان کرده که فعلاً آقای غراوی به کارش ادامه دهد تا جمع بندی نهایی انجام شود.

با حکم سرپرستی نمی‌توان کارایی داشت

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تسریع در انتخاب استاندار گلستان این هفته با وزیر کشور نشست خواهیم داشت، گفت: گزینه‌های قبلی هر دو طرف فعلاً منتفی شده و باید جمع بندی مجدد انجام دهیم.

طیار اضافه کرد: گلستان از لحاظ عمران و آبادانی جزو استان‌های عقب مانده کشور است و باید مشکلات پس از سیل را هم به آن اضافه کنیم.

وی ادامه داد: با حکم سرپرستی نمی‌توان برای مدیریت استان کارایی لازم داشت و انتظار داریم استاندار گلستان به زودی از نیروهای بومی و توانمند انتخاب تا مشکلات بهتر مدیریت شود.

وی یادآور شد: تسریع در انتخاب استاندار گلستان خواسته نمایندگان، نماینده ولی فقیه و مردم استان بوده و زمان برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

استانداربومیبومی برایجمع بندیعجلهنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi