دوشنبه 28 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7027744/گردنکشی-به-سبک-لاکچری-سوارها
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار اقتصادیnavigate_beforeشهرآرا آنلاینnavigate_beforeگردنکشی به سبک لاکچری‌سوارها
گردنکشی به سبک لاکچری‌سوارها

گردنکشی به سبک لاکچری‌سوارها

مهم نیست کدام شهر باشد. هر کجا که باشند، ضررشان برای همه است. اگر تا دیروز فقط با پز دادن، کیفشان کوک می‌شد و با آه حسرت همشهریانشان سرمست می‌شدند، حالا انگار تغییر ذائقه داده‌اند و می‌خواهند ثابت کنند که دارای ژنی خاص هستند.

شهرآرا آنلاین - دیبا| در این مسیر هر که جلوشان را بگیرد یا راهشان را سد کند، سعی می‌کنند از رویش بگذرند. همچون تصادف خودروی پورشه میلیاردی در اصفهان که جنون سرعت راننده به قیمت جان باختن یک دانشجوی بیست‌ویک ساله پراید سوار تمام شد و اظهارات بی‌شرمانه سرنشین این خودرو، مردم را آزار داد. حالا خبر رسیده است در پرونده دیگری در مازندران، پلیس جلوی یک خودروی پورشه را به علت سرعت جنون‌آمیز و آنچه به عنوان مخاطرات در رانندگی شناخته می‌شود، می‌گیرد. اما این فرد حاضر به ایستادن نمی‌شود و در نهایت با کوبیدن به خودروی پلیس متوقف می‌شود. اما ماجرا زمانی جالب می‌شود که خبرگزاری فارس گزارش داده، راننده این خودرو پس از پیاده شدن شروع به فحاشی به پلیس کرده و با مأموران نیز درگیر شده است. هر چند خوشبختانه به دور از تمام حواشی حادثه اصفهان، پلیس برخورد قاطعی با این راننده داشته و خودرو را به پارکینگ منتقل کرده است، اما یک سؤال هنوز بی‌جواب مانده است که چرا این افراد با خودروهای گران قیمت شان به خود اجازه می‌دهند که مقابل قانون و مردم بایستند و گاهی گردنکشی کنند؟ 

انگارحسرتخودروخودروی پورشهذائقهنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi