دوشنبه 31 تیر 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7025937/مهمترین-راه-مقابله-با-توطه-های-دشمنان-تسی-به-روحی-انقلابی-است
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار استان هاnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeمهمترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان ت...

مهمترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان تأسی به روحیۀ انقلابی است

مهمترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان تأسی به روحیۀ انقلابی است

زنجان-نماینده ولی فقیه در استان زنجان و استاندار زنجان در پیامی مشترک بمناسبت سوم خرداد تاکید کردند: مهمترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان تأسی به روحیۀ انقلابی و پیروی از رهبری است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی و دکتر فتح الله حقیقی در بیانیه مشترک بمناسبت سالروز عملیات بیت‌المقدس، آزاد سازی خرمشهر، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی عنوان کرده‌اند: حماسۀ فتح خرمشهر ثمرۀ ایثار ملت بزرگ ایران و پیروی از امام بود؛ با این فتح غرورآفرین امیدی تازه در مردم این سرزمین جاری شد و تلاش و کوشش مضاعف برای ایستادگی و مقاومت در برابر سختی‌های جنگ را سبب گردید.خبرگزاری مهر و به نقل از استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی و دکتر فتح الله حقیقی در بیانیه مشترک بمناسبت سالروز عملیات بیت‌المقدس، آزاد سازی خرمشهر، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی عنوان کرده‌اند: حماسۀ فتح خرمشهر ثمرۀ ایثار ملت بزرگ ایران و پیروی از امام بود؛ با این فتح غرورآفرین امیدی تازه در مردم این سرزمین جاری شد و تلاش و کوشش مضاعف برای ایستادگی و مقاومت در برابر سختی‌های جنگ را سبب گردید.

در این بیانیه عنوان شده است: روحیه مردم و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و به ویژه عملیات بیت‌المقدس میراث گرانبهایی است ستودنی که ریشه در غیرت و شرف مردم ایران اسلامی دارد و اکنون نگهداری و پشتیبانی از این میراث وظیفه‌ایست سنگین بر دوش نسل بعد از جنگ که با ادامه راه شهدا و تاسی از رهبری محقق خواهد شد.

این بیانیه می‌افزاید: مردم عزتمند ایران اسلامی دست در دست هم با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تولید ملی با تحریم‌های ناجوانمردانه که با هدف ایجاد اختلال و موانع در مسیر توسعه اقتصادی کشور از سوی دشمنان جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است، مقابله خواهند کرد و در برابر هجمه‌های دشمنان ایستاده و فتحی نو را در تاریخ رقم خواهند زد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان و استاندار زنجان در پیام مشترک بمناسبت سوم خرداد عنوان کرده‌اند: بی‌شک مهمترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تاسی به روحیۀ انقلابی، پیروی از رهبری و انتقال ارزش‌های انقلاب و هشت سال ایستادگی و پایداری به نسل جوان و نوپا است.

خاتمی و حقیقی متذکر شده‌اند: ضمن گرامیداشت سالروز این حماسۀ پرافتخار؛ آرامش، وحدت و پیروزی روز افزون را از خداوند متعال برای ملت بزرگ ایران علی‌الخصوص مردم شریف استان زنجان مسئلت داریم.

استانداراستزنجانانقلابانقلابیایراننمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
فعالیت کلینیک دامپزشکی منوط به ارائه قرارداد جمع آوری پسماند است
ادامه مطلب chevron_left
کتابخانه ها در توسعه فرهنگی و رشد جامعه  نقش بسزایی دارند
ادامه مطلب chevron_left
بازگشت سپاهان خورموج به لیگ دسته سوم فوتبال کشور
ادامه مطلب chevron_left
۵ نفر به اتعام ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر در ملارد بازداشت شدند
ادامه مطلب chevron_left
مدیران آمادگی جذب اعتبارات سیلاب را داشته باشند
ادامه مطلب chevron_left
کشف ۴ مزرعه بیت کوین و ۱۵۳ دستگاه ماینر در مناطق مختلف دماوند
ادامه مطلب chevron_left
اجرای طرح شهرک صنفی ایلام مناسب نیست
ادامه مطلب chevron_left
آثار اجتماعی موقوفات باید در زندگی مردم در جامعه ملموس باشد
ادامه مطلب chevron_left
۵۱ جهیزیه به زوج‌های کم برخوردار استان کرمان اهدا شد
ادامه مطلب chevron_left
فعالیتهای فرهنگی و معرفت افزایی در اربعین مورد توجه قرار گیرد
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi