شنبه 2 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/7017396/افزون-بر-11-میلیارد-ریال-پروژه-در-قلعه-گنج-افتتاح-شد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار عمومیnavigate_beforeخبرگزاری ایرنا - کرمانnavigate_beforeافزون بر 11 میلیارد ریال پروژه در قلعه گ...

افزون بر 11 میلیارد ریال پروژه در قلعه گنج افتتاح شد

افزون بر 11 میلیارد ریال پروژه در قلعه گنج افتتاح شد

جیرفت - ایرنا - 11 میلیارد و 620 میلیون ریال پروژه اقتصادی و عمرانی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور، مسئولان محلی و مردم در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی (قلعه گنج) به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، فرماندار قلعه گنج شبانگاه چهارشنبه در حاشیه افتتاح این پروژه ها به خبرنگار ایرنا گفت: طرح پرورش 45 نفری شتر در روستای خیرآباد با اعتبار 350 میلیون تومان و طرح پرورش 120 قطعه ای بوقلمون در روستای پایابی این شهرستان با تسهیلات 200 میلیون تومان از محل تفاهمنامه مشارکتی بانک سینا، بنیاد مستضعفان و استانداری کرمان از جمله پروژه هایی است که به بهره برداری رسید.
عطا ناوکی افزود: همچنین یک واحد خانه بهداشت در روستای حسین آباد از توابع بخش مرکزی قلعه گنج با زیربنای 70 متر مربع بر اساس تفاهمنامه بنیاد علوی و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تجهیز شد و به بهره برداری رسید که 800 خانوار را تحت پوشش قرار می دهد.
وی ادامه داد: دارالقرآن کریم شهرستان قلعه گنج نیز با زیربنای 150 متر مربع و با اعتبار 250 میلیون تومان با حضور سعیدی کیا و حجت الاسلام نجنو امام جمعه قلعه گنج و جمعی از روحانیون این شهرستان از محل اعتبارات بنیاد علوی به بهره برداری رسید.
ناوکی اظهار داشت: همچنین با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور پروژه بَند سنگ ملاتی حوزه آبخیز شهری دستجرد با حجم عملیات اجرایی یکهزار و 250 متر مکعب و حجم مخزن 40 هزار متر مکعب از مجل تامین اعتبار تفاهم نامه بنیاد علوی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان با اعتبار سه میلیارد و 620 میلیون ریال در روستای دستجرد از توابع بخش مرکزی قلعه گنج مورد بهره برداری قرار گرفت.
شهرستان قلعه گنج در فاصله 450 کیلومتری جنوب استان کرمان قرار دارد و به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی معرفی شده است.
3029/7429/9875

620اعتبارافتتاحاقتصاداقتصادینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi