چهارشنبه 26 تیر 1398
https://www.khabaryaab.com/news/6728030/برنامه-برگزاری-انتخابات-مجلس-و-خبرگان-به-شورای-نگهبان-ارسال-شد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار سیاسیnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeبرنامه برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان به...

برنامه برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان به شورای نگهبان ارسال شد

برنامه برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان به شورای نگهبان ارسال شد

سخنگوی وزارت کشور گفت: کلیات و برنامه زمان‌بندی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به شورای نگهبان ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از ارسال کلیات و برنامه زمان بندی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به شورای نگهبان خبر داد و اظهار داشت: آموزش‌های دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات در چند سطح انجام خواهد شد.خبرگزاری مهر، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از ارسال کلیات و برنامه زمان بندی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به شورای نگهبان خبر داد و اظهار داشت: آموزش‌های دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات در چند سطح انجام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: همایش و دوره‌های آموزشی استانی از ابتدای اردیبهشت ماه توسط کارشناسان دفتر انتخابات وزارت کشور با حضور در تمامی استان‌ها انجام خواهد شد و معاونان سیاسی استانداری‌ها، مدیران کل سیاسی و انتخابات، فرمانداران و بخشداران در این دوره آموزشی حاضر خواهند بود.

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها تاکید کرد: آموزش‌های منطقه‌ای از دیگر برنامه‌های وزارت کشور خواهد بود که بر این اساس استان‌های کشور به یازده گروه تقسیم شده‌اند و از اول مهرماه، هر هفته مسئولان و مجریان برگزاری انتخابات هر گروه در یک استان حضور یافته و آموزش‌های لازم به آنها داده می‌شود.

سامانی آموزش مربیان انتخابات را از دیگر برنامه‌های وزارت کشور عنوان کرد و گفت: از تمامی استان‌ها خواسته شده است کارشناسان و افراد مورد تأیید خود را به وزارت کشور معرفی کنند تا آموزش‌های انتخابات از نظر قوانین و مقررات، مسائل امنیتی و حفاظتی و زوایای اجرایی به آنها داده شود تا این افراد به عنوان مربیان آموزش دیده به استان‌های خود بازگشته و نسبت به ارائه آموزش به هیأت‌های اجرایی، کارکنان فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، اعضای شعب، نمایندگان فرماندار و بخشدار و اعضای شعب اخذ رأی اقدام کنند.

وی یادآور شد: مرکز فناوری اطلاعات وزارت کشور نیز برنامه ویژه برای آموزش مربیان فناوری اطلاعات برگزار خواهد کرد.

آنها دادهاعضای شعبانتخاباتانتخابات مجلس شورای اسلامیبخشدارنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
هفت‌تیرکش‌ها به بهشت نمی‌روند!
ادامه مطلب chevron_left
متن دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه قضائیه منتشر شد
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
دو جایزه‌ سیسیلی‌ها به «دلبند» ایرانی رسید
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
دنبال تنش نیستیم اما اگر به ما تعرض شود در دفاع از خود تردید نمی‌کنیم
ادامه مطلب chevron_left
تستر موتور هواپیمای «C_۱۳۰» بازآماد شد
ادامه مطلب chevron_left
کشف موشک جنگی در تاقچه یک خانه!
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
۴۰ درصد مدارس استان تهران باید به‌سازی شود
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi