پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
https://www.khabaryaab.com/news/6727908/ارسال-۸۰-هزار-گونی-از-البرز-به-خوزستان-برای-مهار-سیلاب
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار استان هاnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeارسال ۸۰ هزار گونی از البرز به خوزستان ب...

ارسال ۸۰ هزار گونی از البرز به خوزستان برای مهار سیلاب

ارسال ۸۰ هزار گونی از البرز به خوزستان برای مهار سیلاب

کرج - رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز از ارسال ۸۰ هزار گونی به استان خوزستان برای مهار سیلاب خبر داد و گفت: این مهم با مشارکت نانوایی‌های البرزی انجام شد.

حمید کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص محموله‌های کمک اصناف و بازاریان شهرستان کرج به مناطق سیل‌زده، اظهار کرد: نخستین محموله کمک‌های ارسالی از سوی اصناف شهر کرج که ۱۰ کامیون بود به این استان گلستان ارسال شد.خبرنگار مهر در خصوص محموله‌های کمک اصناف و بازاریان شهرستان کرج به مناطق سیل‌زده، اظهار کرد: نخستین محموله کمک‌های ارسالی از سوی اصناف شهر کرج که ۱۰ کامیون بود به این استان گلستان ارسال شد.

وی گفت: محموله دوم نیز که مشتمل بر دو تریلر و ۱۸ کامیون بوده است در تاریخ بیست و چهارم فروردین‌ماه برای کمک به هم‌وطنان مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان و لرستان ارسال شد، بخشی از محموله نیز با هماهنگی کمیته امداد و هلال‌احمر به استان خوزستان ارسال شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز ادامه داد: محموله‌های ارسالی مشتمل بر پک‌های آب‌معدنی، پتو، پوشاک، مواد شوینده، بهداشتی و غذایی ازجمله انواع کنسروها و در کل تمامی آذوقه موردنیاز سیل‌زدگان بوده است به‌گونه‌ای که تنها حدود ۲۳ تن سیب‌زمینی ارسال‌شده است.

کریمی اضافه کرد: ارزش محموله اول ارسالی توسط اصناف و بازاریان کرج به مناطق سیل‌زده حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان و محموله دوم نیز یک حدود یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی توضیح داد: همکاری و مشارکت اصناف و مردم در جمع‌آوری کمک‌های ارسالی به مناطق سیل‌زده بسیار قابل‌توجه بوده که قدردان این حضور و مشارکت آن‌ها هستیم.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز تأکید کرد: در دستور کار ما به‌عنوان برنامه بعدی این است که با همکاری خیرین کالاهای اساسی زندگی مردم ازجمله فرش، یخچال، اجاق‌گاز و دیگر موارد این‌چنینی به مناطق سیل‌زده را خریداری کرده و ارسال کنیم زیرا تاکنون در دو محموله ارسالی قبلی تأمین مواد غذایی و دیگر موارد را به‌اندازه کافی داشته‌ایم.

کریمی گفت: بخشی از کمک‌های جمع‌آوری‌شده توسط اصناف، بازاریان، خیرین و مردم نیز به‌صورت نقدی و با واریز به شماره‌حسابی که در مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان البرز فعال است انجام می‌شود، در اتاق اصناف بر روی همه مردم باز است و می‌توانند در این امور خیر مشارکت کنند.

وی اشاره کرد: چون مناطق سیل‌زده استان خوزستان برای مهار سیلاب نیاز به استفاده بالا از گونی داشتند، چند روز قبل در یک تریلی بیش از ۸۰ هزار گونی به این استان ارسال کردیم که این گونی‌ها با مشارکت نانوایی‌ها و خیرین شهر جمع‌آوری‌شده بود.

ارسالیاصنافالبرزبازاریانخوزستاننمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
پیگیری تبعات ناشی از قصور مدیران دستگاه ها در امور ضروری است
ادامه مطلب chevron_left
والیبال ایران رئیس ندارد/دلیل تاخیر برگزاری مجمع را نمی‌دانم
ادامه مطلب chevron_left
شعار رونق تولید با هزینه کرد درست زکات جمع آوری شده تحقق می یابد
ادامه مطلب chevron_left
طرح جهاد همبستگی ملی با محور هر مسجد یک خانه اجرایی می شود
ادامه مطلب chevron_left
توسعه و پیشرفت استان بوشهر محور طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی باشد
ادامه مطلب chevron_left
برای کسب مدال طلا در مسابقات چین شرکت می کنم
ادامه مطلب chevron_left
کتاب «در انتظار ولی اعظم»منتشر شد
ادامه مطلب chevron_left
جبران غفلت ۴ دهه گذشته نسبت به محیط زیست/ «آق گل» احیا می‌شود
ادامه مطلب chevron_left
شورای شهر همدان به دنبال شفاف سازی پرونده مالی مدیریت شهری است
ادامه مطلب chevron_left
شهدای مدافع حرم برای دلار به جبهه نرفتند
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi