سه شنبه 1 مرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/6722790/امدادرسانی-و-همیاری-ویژه-دانشگاه-صنعتی-اصفهان-با-هموطنان-سیل-زده-تصاویر
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار اجتماعیnavigate_beforeراه شلمچهnavigate_beforeامدادرسانی و همیاری ویژه دانشگاه صنعتی ا...

امدادرسانی و همیاری ویژه دانشگاه صنعتی اصفهان با هموطنان سیل‌زده +تصاویر

امدادرسانی و همیاری ویژه دانشگاه صنعتی اصفهان با هموطنان سیل‌زده +تصاویر

با تشکیل ستاد امدادرسانی به هموطنان سیل زده در دانشگاه صنعتی اصفهان، ضمن ارسال دو دستگاه ماشین آلات سنگین، چندین تن مواد غذایی، فرش، موکت، پتو و دیگر اقلام به مناطق سیل زده، بخشی از حقوق اعضای هیئت علمی و کارکنان نیز به منظور کمک به این عزیزان اختصاص یافت.

به گزارش راه شلمچه به نقل از پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان، معاون اداری و مالی این دانشگاه با اشاره اقدامات ویژه این دانشگاه به منظور همیاری وکمک به هموطنان سیل زده گفت: این اقدامات شامل تسهیلاتی برای دانشجویان ساکن این مناطق، ارسال هدایای نقدی و غیر نقدی و نیز تجهیزات و ماشین آلات سنگین دانشگاه صنعتی اصفهان است.به گزارش راه شلمچه به نقل از پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان، معاون اداری و مالی این دانشگاه با اشاره اقدامات ویژه این دانشگاه به منظور همیاری وکمک به هموطنان سیل زده گفت: این اقدامات شامل تسهیلاتی برای دانشجویان ساکن این مناطق، ارسال هدایای نقدی و غیر نقدی و نیز تجهیزات و ماشین آلات سنگین دانشگاه صنعتی اصفهان است.

دکتر امین اله معصومی افزود: با اعلام وقوع بحران در برخی استان ها، معاونت آموزشی این دانشگاه پیش از زمان بازگشایی دانشگاه در سال جدید یعنی 17 فروردین ماه با انتشار اطلاعیه ای ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیز سیل زده، غیبت دانشجویان ساکن در این مناطق را در هفته نخست کلاس ها مجاز و نیز غیبت در کلیه امتحانات تا پایان فروردین ماه را مجاز و قابل جبران اعلام کرد.

وی با بیان این که در روزهای آغازین بازگشایی دانشگاه صنعتی اصفهان، ستاد امدادرسانی به هموطنان سیل زده، با محوریت اداره تدارکات این دانشگاه تشکیل شد، افزود: با شکل گیری این ستاد و نیز ایجاد موکب دانشگاه صنعتی اصفهان در شهرستان معمولان استان لرستان، تاکنون کمک های قابل توجهی از سوی دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان به شهرهای سیل زده کشور به ویژه در استان های لرستان و خوزستان سرازیر شده است.

معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی اصفهان ادامه داد: طی هفته گذشته دو محموله بزرگ شامل 7 تن برنج، 5 هزارقرص نان، 2 تن آرد، بیش از 60 حلب روغن نباتی، 250 قوطی رب گوجه فرنگی، 200 کیلوگرم گوشت گرم، حدود 3 هزار متر مربع موکت و بیش از 500 تخته پتو و 10 تخته فرش 12 متری اهدایی دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان به این مناطق ارسال شده است.

معصومی با اشاره به نگاه ویژه مدیریت دانشگاه صنعتی اصفهان نسبت به این حادثه تأسف بار، افزود: دو دستگاه ماشین آلات سنگین متعلق به این دانشگاه شامل یک دستگاه کامیون ولوو 10 تن و نیز یک دستگاه لودر به منظور تسهیل امدادرسانی به هموطنان عزیز سیل زده به استان لرستان اعزام شده است.

وی ادامه داد: در بخش کمک های نقدی، بیش از 200 میلیون ریال توسط گروه های خودجوش در سطح دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور تهیه اقلام مورد نیاز جمع آوری گردید، ضمن این که تعداد قابل توجهی از اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه یک تا چند روز از حقوق خود را به منظور کمک به هموطنان عزیز سیل زده اعطاء نموده اند که با توجه به ادامه این حرکت خداپسندانه، روند انجام امور اداری و تجمیع این مبالغ در آینده نزدیک انجام و اطلاع رسانی خواهد شد.

معصومی با اشاره به فعالیت های ارزشمند در بخش های دانشجویی این دانشگاه به منظور کمک به هموطنان عزیز سیل زده، تصریح کرد: مجموعه های دانشجویی با محوریت کانون هلال اهمر دانشگاه تاکنون قریب به 100 میلیون ریال کمک های نقدی به همراه مقادیر قابل توجهی اقلام غیر نقدی جمع آوری و به هموطنان سیل زده اعطاء نموده اند که این روند نیز همچنان ادامه دارد.

معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی اصفهان اضافه کرد:تاکنون ده ها نفر از دانشجویان این دانشگاه در قالب گروه های جهادی به مناطق سیل زده کشور اعزام شده اند و با تسهیل فرآیند اداری برای کارکنان متقاضی خدمت در این مناطق مبنی برعدم نیاز به اخذ مرخصی توسط آنان، طی روزهای آتی کاروانی جهادی از کارکنان جهادگر، توانمند و متخصص دانشگاه صنعتی اصفهان در زمینه های مختلف و مورد نیاز به این مناطق اعزام خواهد شد.

معصومی درپایان افزود: در راستای حمایت های علمی و تحقیقاتی دانشگاه، مجموعه ای متشکل از استادان و پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان در حال بررسی به منظور ارائه راه حل های مناسب علمی در زمینه هدایت و جمع آوری آب های سطحی و نیز مقاوم سازی مناطق سیل زده، در کوتاه مدت و بلند مدت هستند.

 

 

 

 

 

اداریاصفهاناعضای هیئت علمیاعطاء نموده اندامدادرسانینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
از تحقیرگران بیشتر بدانید...
ادامه مطلب chevron_left
گرمای هوا، بدن حیوانات را کوچک می‌کند
ادامه مطلب chevron_left
۱۰ کشور برتر تولید کننده سوخت فسیلی در جهان کدامند؟
ادامه مطلب chevron_left
کاهش افسردگی با شعر درمانی
ادامه مطلب chevron_left
تبعات عملکرد جزیره‌ای آموزش و پرورش
ادامه مطلب chevron_left
فردوسی‌پور: از تئاتر جدید بی‌خبرم!
ادامه مطلب chevron_left
فارس‌من| زیرساخت حمایت از دانش بنیان‌ها آماده شده است
ادامه مطلب chevron_left
بازگشت‌ بی‌سروصدای شبه بخت‌آزمایی روبیکیو به تلویزیون
ادامه مطلب chevron_left
دستفروشی واقعیتی اجتماعی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت/برخورد با پدیده دستفروشی همراه با افراط و تفریط بوده است
ادامه مطلب chevron_left
صادق زیباکلام: فردا جلسه دادگاهم به اتهام نشر اکاذیب برگزار می‌شود
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi