شنبه 2 شهریور 1398
https://www.khabaryaab.com/news/6160644/سگی-که-دهان-دومش-در-گوشش-قرار-دارد-فیلم
home navigate_beforeسرگرمیnavigate_beforeگوناگونnavigate_beforeنمناکnavigate_beforeسگی که دهان دومش در گوشش قرار دارد! + فی...

سگی که دهان دومش در گوشش قرار دارد! + فیلم

سگی که دهان دومش در گوشش قرار دارد! + فیلم

تود نام سگ 5 ساله ای است که این روزها دچار بیماری و ناهنجاری دردناکی می باشد باعث رنج کشیدنش گردیده است.

سگ ها یکی از حیوانات اهلی هستند که از گذشته ای بسیار دور در کنار انسان ها در زمینه های متعددی همانند نگهداری دام و نگهداری از قلمرو فعالیت نموده اند و این روزها هم علاقه انسان ها نسبت به این حیوانات چندین و چند برابر شده است و حتی گاها این حیوانات را همیانند صمیمی ترین و نزدیک ترین دوست خود می دانند.سگ ها یکی از حیوانات اهلی هستند که از گذشته ای بسیار دور در کنار انسان ها در زمینه های متعددی همانند نگهداری دام و نگهداری از قلمرو فعالیت نموده اند و این روزها هم علاقه انسان ها نسبت به این حیوانات چندین و چند برابر شده است و حتی گاها این حیوانات را همیانند صمیمی ترین و نزدیک ترین دوست خود می دانند.

با این وجود این حیوانات بسیار بازیگوش هستند و نگهداری از آنها بیشتر برای افراد مسن و یا افراد تنها توصیه می شود تا با نگهداری از این حیوانات بتوانند به بیشترین میزان سرگرم شوند و همچنین افراد مسن می توانند با این حیوانات خانگی و اهلی فعالیت و تحرک خود را به بهترین میزان ممکن افزایش دهند و سلامتی خود را ارتقاء دهند.

اما اخیرا ویدیویی دردناک و تلخ از یک سگ خانگی و اهلی 5 ساله توسط مالک آن در صفحات مجازی منتشر شد که متاسفانه حاکی از خبری بسیار بد و تلخی از جانب این حیوان خانگی و اهلی بود که با واکنش های متعددی رو به رو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دهان دوم در گوش

" تود " نام سگ 5 ساله ای است که این روزها متاسفانه از بیماری و ناهنجاری بسیار نادری رنج می برد که در طی این بیماری تلخ گوش دهان دومی در گوشش ایجاد شده است و به میزان زیادی بزاق در دهان دومش ایجاد می گردد.

تود اولین بار دو سال گذشته برای درمان به پزشک حیوانات همراه با مالکش مراجعه نمودند که پزشکان متوجه بیماری و ناهنجاری نادر آن گردیدند چرا که گوش راست آن بسیار عجیب بود.

مالک تود به نام هیدر هرناندز می باشد که در مورد تود گفت پزشک ابتدا تصور می کرد تود بجای دو گوش، 3 گوش دارد اما متاسفانه به مرور زمان مشکل این حیوان مشخص شد که نمی تواند با گوش سمت راستش بشنود. با این وجود تنها دو دندان در دهان دوم تود وجود دارد و اما نمی توان آنها را نمی توان از جایش خارج نمود چرا که این دو دندان بصورت مستقیم به جمجمه تود متصل هستند.

ویدیو سگی که دهان دومش در گوشش قرار دارد! ؛

افراد مسناهلیبیماریتلختودنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

go to top
logo-samandehi