پنج شنبه 1 فروردین 1398
https://www.khabaryaab.com/news/5836716/سرشاخ-شدن-شاگردان-کی-روش-برای-سرگروهی-با-عراق
home navigate_beforeاخبارnavigate_before اخبار فرهنگیnavigate_beforeخبر آنلاینnavigate_beforeسرشاخ شدن شاگردان کی‌روش برای سرگروهی با...

سرشاخ شدن شاگردان کی‌روش برای سرگروهی با عراق

سرشاخ شدن شاگردان کی‌روش برای سرگروهی با عراق

با برگزاری دومین دیدارهای گروه D جام ملت های آسیا 2019 هر چند تکلیف صعود کنندگان مشخص شده اما رقابت برای سرگروهی ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی فوتبال عراق اولین بازی خود در برابر ویتنام دو مرتبه عقب افتاد و حتی خطر شکست را بیخ گوش خود احساس می کرد اما هر دوبار به سختی بازی را به تساوی کشاند و در دقایق پایانی با برد از میدان خارج شد. بدین ترتیب گام اول شاگردان کاتانچ  لغزان بود اما آنها در بازی دوم یمن را با سه گل پشت سر گذاشتند تا با 6 گل زده و 2 گل خورده، در رتبه دوم بایستند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی فوتبال عراق اولین بازی خود در برابر ویتنام دو مرتبه عقب افتاد و حتی خطر شکست را بیخ گوش خود احساس می کرد اما هر دوبار به سختی بازی را به تساوی کشاند و در دقایق پایانی با برد از میدان خارج شد. بدین ترتیب گام اول شاگردان کاتانچ  لغزان بود اما آنها در بازی دوم یمن را با سه گل پشت سر گذاشتند تا با 6 گل زده و 2 گل خورده، در رتبه دوم بایستند. 

تیم ملی ایران یمنی ها را با 5 گل پشت سر گذاشت و اگر شانس یار بود تعداد گل ها بیشتر می شد. اما شاگردان کی‌روش در دیدار دوم مقابل ویتنام محک جدی تر خوردند. ویتنامی ها با پرس های سنگین و ضد حمله های خود تمام سعی خودشان را کردند تا به دروازه ایران برسند اما روز خوب سردار آزمون و درخشش وریا غفوری در سمت راست، نتیجه دو بر صفر برای ایران را شکل داد تا ویتنام هم مانند یمن دومین حذف شده گروه نام بگیرد. به همین دلیل بازی ویتنام_ یمن شکل تشریفاتی و حیثیتی دارد چون دو حریف 6 امتیازی در گروه حضور دارند. با این اوصاف ایران با 6 امتیاز،  گل زده و بدون گل خورده در صدر گروه D جام ملت های آسیا ایستاده است. 

بازی بعد ایران و عراق جدی ترین دیدار این گروه است که سرنوشت تیم اول و سرگروهی را مشخص می کند. اگر ایران در این مسابقه با برد یا تساوی خارج شود سرگروهی متعلق برای شاگردان کی روش  است و اگر پیروزی عراق رخ بدهد سرگروه نصیب شاگردان کاتانچ می شود.

256 43

2019آسیاایرانتکلیفتیم ملینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
ویژه برنامه‌های شبکه مستند در نوروز
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
علت به‌دنیا آمدن امام علی (ع) در خانه کعبه
ادامه مطلب chevron_left
برنامه پخش سریال طنز «نون.خ» از تلویزیون
ادامه مطلب chevron_left
احادیثی ارزشمند از امیرالمومنین، به مناسبت روز پدر
ادامه مطلب chevron_left
چگونه «علی» علی شد؟/ جایگاه خویشاوندان در «سیره علوی»
ادامه مطلب chevron_left
سیاست‌ورزی در تعطیلات
ادامه مطلب chevron_left
خبرنگاران 20کشور جهان اسفندماه روادید مطبوعاتی دریافت‌کردند
ادامه مطلب chevron_left
نگاهی به ماجرای ولادت امیرالمؤمنین در بیت‌الله الحرام
ادامه مطلب chevron_left
سال بد دوبله!
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi