چهارشنبه 26 دی 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار بین‌المللnavigate_beforeخبرگزاری ایرناnavigate_beforeتیم فوتسال ملی حفاری برابر حریف خود به ب...

تیم فوتسال ملی حفاری برابر حریف خود به برتری رسید

تیم فوتسال ملی حفاری برابر حریف خود به برتری رسید

اهواز - ایرنا - تیم فوتسال ملی حفاری در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور برابر میهمان خود تیم شهرداری ساوه به برتری رسید.

به گزارش ایرنا تیم فوتسال ملی حفاری شامگاه جمعه در سالن شهرک نفت اهواز، پذیرای تیم شهرداری ساوه بود که در نهایت با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست یافت.
تیم ملی حفاری در حالی به مصاف تیم شهرداری ساوه می رفت که دیدار دور رفت این 2 تیم با تساوی سه بر سه به پایان رسیده بود و این موضوع انگیزه بازیکنان ملی حفاری را دو چندان کرده بود.
شاگردان رضا داوودنژاد( تیم ملی حفاری) در حضور تماشاگران پرشور اهوازی به خوبی توپ و میدان را به جریان انداختند و با کسب سه امتیاز این دیدار جایگاه چهارم خود را در جدول حفظ کردند.


در این دیدار بهزاد عظیمی هر سه گل تیم ملی حفاری را به ثمر رساند همچنین امید طالبی تک گل تیم شهرداری ساوه را به ثمر رساند.
رضا داوود نژاد سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان این که تیم شهرداری ساوه جزو تیم های خوب لیگ است، گفت: این تیم هر چند در قعر جدول قرار دارد اما در مقابل ما به خوبی ظاهر شد و در بعضی از دقایق بازی تیم ما را اذیت کرد.
وی با رضایت از عملکرد بازیکنانش در این دیدار افزود: پیش از یان دیدار برخی از بازیکنان ما مصدوم بودند اما با این وجود در میدان حاضر شدند که جا دارد از آن ها تشکر کنم؛ تیم ملی حفاری متعلق به همه مردم خوزستان است و امیدوارم روند رو به رشد خود را همچنان ادامه دهیم.
سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: با توجه به این که سقوط حریف به لیگ پایین تر قطعی شده بود آن ها با آرامش بهتری برابر ما به میدان آمدند از طرفی ما نیز به دنبال آن هستیم که به جایگاه اصلی خود یعنی سوم جدول برگردیم. امیدوارم در هفته آینده نتیجه خوبی برابر گیتی پسند کسب کنیم و جایگاه خود را در جدول تثبیت کنیم.
وی افزود: در این فصل سعی کردیم بیشتر به بازیکنان جوان و بومی میدان دهیم و تاکنون نتایج به نسبت خوبی کسب کرده ایم؛ بازیکنان جوانی داریم که در آینده حرف های بسیاری برای گفتن دارند و می توانند آینده تیم را تامین کنند.
تیم ملی حفاری هم اکنون با کسب 44 امتیاز در مکان چهارم جدول لیگ برتر فوتسال قرار دارد.
9879/6068

اهوازایرنابازیکنانبرتریبرتری رسیداهوازنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
مقایسه ایران، ژاپن، کره و استرالیا در جام ملت‌های آسیا
ادامه مطلب chevron_left
کتک زدن دختر ۱۱ ساله سیاه‌پوست در آمریکا+تصاویر
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ریاست گروه«77 و چین» به فلسطین واگذار شد
ادامه مطلب chevron_left
پاسخ ظریف به ترامپ از کردستان عراق
ادامه مطلب chevron_left
ترامپ به اون نامه نوشت
ادامه مطلب chevron_left
وزیر خارجه ایران وارد «اربیل» عراق شد/ آغاز مذاکره با "نیچروان بارزانی"
ادامه مطلب chevron_left
روابط دمشق-تهران بر اخلاق و احترام به اراده مردم استوار بوده است
ادامه مطلب chevron_left
واشنگتن طی روزهای آتی میزبان نشست مقام‌های کره‌شمالی و آمریکا
ادامه مطلب chevron_left
go to top