پنج شنبه 6 تیر 1398
https://www.khabaryaab.com/news/5673538/مدیریت-ارشد-استان-با-اتحاد-توسعه-کرمانشاه-را-پیش-می-برد
home navigate_beforeاخبارnavigate_before اخبار فرهنگیnavigate_beforeخبرگزاری ایرناnavigate_beforeمدیریت ارشد استان با اتحاد توسعه کرمانشا...

مدیریت ارشد استان با اتحاد توسعه کرمانشاه را پیش می برد

مدیریت ارشد استان با اتحاد توسعه کرمانشاه را پیش می برد

کرمانشاه - ایرنا - روابط عمومی استانداری کرمانشاه در پاسخ به خبری در فضای مجازی مبنی بر اختلاف بین برخی مسئولان استانداری کرمانشاه اعلام کرد: مدیریت ارشد استان با یک اتحاد و همدلی کم سابقه و با هماهنگی کامل در حال پیشبرد برنامه های توسعه کرمانشاه است.

به گزارش ایرنا، در ادامه جوابیه روابط عمومی استانداری کرمانشاه آمده است:« در روزهای اخیر خبری مبنی بر وجود برخی اختلافات در بین مدیران ارشد استان در یک کانال تلگرامی منتشر شده بود. که در جواب این گونه اخبار بی پایه و اساس که بیشتر بر مبنای شایعات افراد مغرض استوار است، باید گفت مدیریت ارشد استان با یک اتحاد و همدلی کم سابقه و با هماهنگی کامل در حال پیشبرد برنامه های توسعه کرمانشاه است.
بی گمان اینگونه خبرها نمی تواند از اهمیت برگزاری همایش بزرگ معرفی فرصت ها و توانمندی های استان کرمانشاه در هتل اسپیناس تهران که با حضور رئیس مجلس، وزیر نفت و سرمایه گذارانی از کشورهای قطر و ترکیه و حضور بسیار گسترده دیگر سرمایه گذاران برگزار شد، بکاهد و یا به حاشیه ببرد.


معاون اقتصادی استاندار در این نشست حسب ماموریتی که از سوی استاندار محترم بر عهده داشت از ابتدا تا انتهای مراسم در حال رایزنی با سرمایه گذاران و کارآفرینان برای ترغیب آن ها برای سرمایه گذاری در کرمانشاه بود.
همچنین دکتر حاتمی در این همایش در مواقعی در ردیف اول نشستند؛ اما مهمان نوازی یک عرف معتبر و پسندیده در اینگونه مجالس است و بایستی در عمل احترام میهمانان را نگه داشت و بهترین جایگاه را به آن ها اختصاص داد. در واقع یکی از شاخص های توسعه یافتگی توجه به همین موضوعات به ظاهر ساده است.
از رسانه ها انتظار می رود با هوشیاری در دام شایعات دروغین مغرضانی که منفعت خود را در تفرقه و پراکندگی میان دلسوزان کرمانشاه می بینند و از رسانه ها تنها استفاده ابزاری می کنند؛ نیافتند.
بیاییم با درایت و دوراندیشی، همه همدل و همراه، در راه توسعه پایدار کرمانشاه گام بر داریم.»
8066

ارشدارشد استاناستانداراستانداریایرنانمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
نسبت به تولید محصولات حوزه حجاب مسئولیت جدی داریم
ادامه مطلب chevron_left
دفاعیات حسین حسینی برای اینکه ثابت کند پول‌پرست نیست
ادامه مطلب chevron_left
قمی: گسترش نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های حجاب را مسئولیت خود می‌دانیم
ادامه مطلب chevron_left
انفجار مشکوک و عظیم در وین
ادامه مطلب chevron_left
واکنش عجیب بدل ایرانی مسی به توئیت گری لینکر!
ادامه مطلب chevron_left
پخش کنندگان سینما از گیشه‌ بهار گفتند / «سایه روشن»
ادامه مطلب chevron_left
وزیر ارشاد: تا پایان سال مشکل کاغذ مطبوعات را حل می‌کنیم
ادامه مطلب chevron_left
اسپانسر لباس پرسپولیس تغییر کرد/ عکس
ادامه مطلب chevron_left
بازتاب شایعه درباره مسی ایرانی در سایت‌های خارجی/ عکس
ادامه مطلب chevron_left
گوشمالی تُند سالومه با زبان سرخ نسرین مقانلو: دخترجان! با در آوردن ادای آدم معروف‌ها، معروف نمی‌شوی/از مُچ‌گیری ستاره اسکندری چه چیزی عاید تو شد؟ واقعا شوکه شدم
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi