یکشنبه 26 خرداد 1398
https://www.khabaryaab.com/news/5555201/تساوی-ملوان-با-خونه-به-خونه-در-انزلی
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeدیار میرزاnavigate_beforeتساوی ملوان با خونه به خونه در انزلی

تساوی ملوان با خونه به خونه در انزلی

تساوی ملوان با خونه به خونه در انزلی

برخی جزئیات قرارداد کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با فدراسیون فوتبال کلمبیا مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روزنامه کلمبیایی «ال‌تی‌یِمپو» روز گذشته بود که خبر داد انتظار می‌رود کارلوس کی‌روش تا چند روز آینده بعد از نشست بعدی اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید «تری‌کالر» معرفی شود و کارش را با این تیم در اوایل ماه فوریه آغاز کند.

اکنون شبکه رادیویی «کاراکل» کلمبیا ضمن انتشار این خبر که کارلوس کی‌روش سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال کلمبیا خواهد بود، خبر داد کی‌روش با پایان مأموریتش با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، در اوایل ماه فوریه کارش را باتیم ملی کلمبیا آغاز خواهد کرد. طبق این گزارش قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا سه و نیم ساله است و این سرمربی ۶۵ ساله تا جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت کلمبیا را برعهده خواهد داشت.

اولین بازی رسمی هم که این سرمربی پرتغالی روی نیمکت تری‌کالر خواهد نشست در بازی دوستانه‌ای خواهد بود که در ماه مارس برگزار خواهد شد. در صورتی که کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا انتخاب شود، او اولین مربی پرتغالی‌زبان این تیم در ۷۵ سال گذشته خواهد شد. ژورکا از برزیل در سال ۱۹۴۴ هدایت کلمبیا را برعهده داشت و او آخرین مربی پرتغالی زبان تری‌کالر بود.

اوایل ماه فوریهپرتغالیتساویخونهسرمربینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه