شنبه 3 فروردین 1398
https://www.khabaryaab.com/news/5478432/اسکیت-برد-برقی-اسپکترا-ایکس-به-صورت-اشتراکی-در-اختیار-کاربران-قرار-می-گیرد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار فناوریnavigate_beforeگجت نیوزnavigate_beforeاسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتر...

اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

اشتراک‌گذاری اسکیت بردها، ایده تازه کمپانی Walnut Technology است که در نمایشگاه CES 2019 مطرح شد. در این پروژه قرار است از اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس (Spectra X) استفاده شود.اشتراک‌گذاری اسکیت بردها، ایده تازه کمپانی Walnut Technology است که در نمایشگاه CES 2019 مطرح شد. در این پروژه قرار است از اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس (Spectra X) استفاده شود.

بعد از فراگیر شدن اسکوترها و دوچرخه‌های اشتراکی، حالا کمپانی هنگ کنگی Walnut Technology می‌خواهد اسکیت بوردهای برقی را هم به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار دهد. البته، در اینجا یک تفاوت با سایر محصولات اشتراکی وجود دارد؛ کاربران به جای اینکه بتوانند اسکیت ها را از هر جایی برداشته و در هر جایی رها کنند، Walnut به آنها اجازه می‌دهد که اسکیت ها را از طریق اپلیکیشن مربوطه، اجاره کنند. افرادی که قصد دارند از اسکیت‌ها استفاده می‌کنند، می‌توانند نزدیک‌ترین مورد به خود را جستجو کرده و بعد از گفتگو با صاحب آن، مبلغی را از طریق اپلیکیشن بابت اجاره پرداخت کنند.

اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس که برای نخستین بار شاهد نمایش آن در رویداد فناوری CES 2019 هستیم، هنوز آماده عرضه نشده است؛ اما مطابق با گفته مدیران انتظار می‌رود از مارس (اواخر اسفند) در بازار چین عرضه شود. این اسکیت در برابر آب مقاوم بوده و با باتری قابل شارژ و قابل تعویض در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اگرچه مسافتی که اسپکترا X با یک بار شارژ قادر به پیمایش است مشخص نشده، اما اسپکترا سیلور -بالاترین مدل از اسکیت های فعلی شرکت با قیمت 1399 دلار- می‌تواند 25 تا 30 کیلومتر (16 تا 19 مایل) را بپیماید. Spectra Silver که سال 2017 عرضه شده است، می‌تواند به حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت (22 مایل بر ساعت) دست پیدا کند و کنترل آن از طریق اپلیکیشن مربوطه یا فشار آوردن به بخش‌های جلویی و عقبی اسکیت امکان‌پذیر خواهد بود.

5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنید

2019CESاپلیکیشناختیار کاربراناسپکترانمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
غذای شب عید آذربایجان
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
چطور عکس فضانوردان آپولو-۸ به‌عنوان نماد "نوروز" شناخته شد؟
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ماکان؛ موفق‌ترین خودروی لوکس کمپانی پورشه
ادامه مطلب chevron_left
تعامل بین قلب و مغز در سندرم قلب شکسته
ادامه مطلب chevron_left
استقبال از بهار در پاکستان
ادامه مطلب chevron_left
استقبال از بهار در تاجیکستان
ادامه مطلب chevron_left
عیدی یا هدیه در نوروز باستان/ شکر عیدی ایرانیان باستان
ادامه مطلب chevron_left
فیسبوک جزئیات بیشتری را درباره نحوه انتشار وسیع ویدئوی حمله تروریستی کرایست‌چرچ فاش کرد
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi