دوشنبه 31 تیر 1398
https://www.khabaryaab.com/news/5355035/برنامه-های-دهه-فجر-نوآوری-داشته-باشد
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار عمومیnavigate_beforeخبرگزاری ایرنا - خراسان جنوبیnavigate_beforeبرنامه های دهه فجر نوآوری داشته باشد

برنامه های دهه فجر نوآوری داشته باشد

برنامه های دهه فجر نوآوری داشته باشد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برخی برنامه ها برای مردم خسته کننده شده است لذا دستگاه ها در برگزاری برنامه های دهه فجر نوآوری داشته باشند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام احمد رضایی روز چهارشنبه در هفتمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی خراسان جنوبی افزود: مدیران دستگاه ها از برنامه های آرشیوی خودداری کنند.
وی تاکید کرد: برنامه های اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی دستگاه های اجرایی باید دارای ضمانت اجرا باشد تا کیفی گرایی به جای کمی گرایی در دستور کار قرار گیرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به تقارن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه گفت: مدیران اقدام همه جانبه، هدفمند و همت مضاعف را سرلوحه اقدامات قرار دهند.
وی ادامه داد: متاسفانه فضای جامعه را دشمن در بعضی اقشار تحت تاثیر افکار خود قرار داده است که باید با امیدبخشی به جامعه از تعبیر خواب دشمن جلوگیری کنیم.
رضایی اظهار داشت: برنامه های مشترک دستگاه ها باید کیفیت بخشی شود تا امید در کشور زنده شود و موازی کاری ها صرف وقت را به دنبال نداشته باشد.
وی گفت: متاسفانه در برخی برنامه های مذهبی دچار افراط شدیم و محتوای همه برنامه های قابل اجرا قبل از برگزاری مورد بررسی قرار گیرد تا کم کاری منجر به هزینه نشود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در ادامه سخنانش رهبری الهی، پشتوانه مردمی و وحدت را از مهمترین مراتب حفظ نظام اسلامی ذکر کرد و افزود: هر کدام از این مولفه ها اگر آسیب ببیند نظام با مشکل مواجه خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه کشور در تحریم به سر می برد گفت: مسئولان باید تلاش کنند تا بین مردم نارضایتی به وجود نیاید و اگر خوب عمل کنیم مردم به راحتی از تحریم ها عبور خواهند کرد.
حجت الاسلام رضایی تصریح کرد: مسئولان باید جایگاه مردم را به عنوان ارباب رجوع حفظ کنند نه اینکه در برخی جاها جایگاه خدمتگزار و ارباب رجوع تغییر کند.
وی با تاکید بر اینکه باید امید را در جامعه القا کنیم افزود: امیدواریم این روند، افتخار به گذشته و امید به آینده را در کشور محقق کند.
3215*3028

ارباب رجوعانقلاب اسلامیایرناباشدبیرجندتبلیغاتنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
درگیری در دیدار دوستانه تراکتور/ عکس
ادامه مطلب chevron_left
با ترمیم کننده‌های پوست در آشپزخانه خود آشنا شوید!
ادامه مطلب chevron_left
قیمت خودرو به کف رسید؟/قیمت خودرو در 30 تیر 98
ادامه مطلب chevron_left
واکنش ظریف به توقیف نفتکش انگلیس توسط سپاه
ادامه مطلب chevron_left
چهره و ظاهر متفاوت خانم مجری/ عکس
ادامه مطلب chevron_left
ادعای وزیر خارجه لتونی درباره نفت‌‎کش انگلیسی
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادعای وزیر دفاع انگلیس درباره نفتکش توقیف شده توسط سپاه
ادامه مطلب chevron_left
اجرای کامل طرح هدایت تحصیلی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top
logo-samandehi