دوشنبه 26 آذر 1397

تاکید بر صرفه جویی در هزینه‌های حج 98

 پول‌نیوز - نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت بر رعایت صرفه جویی در حوزه های مختلف حج آینده تاکید و در عین حال خاطر نشان کرد: کاهش کیفیت پذیرفتنی نیست.
حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکرنماینده ولی فقیه درامورحج و زیارت درجلسه امروز شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با اعلام این مطلب از حاضران خواست در برنامه ریزی های حج ۹۸ راهکارهای مناسب را برای صرفه جویی در هزینه ها مد نظر قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تصریح کرد: باید مدیریت شده عمل کرد تا از کیفیت خدماتی که به زائران ارائه می شود ، کاسته نشود.
در این جلسه آقایان اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج وزیارت درباره فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع و حسین اسماعیلی مدیر نظارت و بازرسی بعثه مقام معظم رهبری درباره وضعیت اجاره هتل ها در مدینه منوره و مکه مکرمه گزارشی ارائه دادند.
حمید محمدی رئیس سازمان حج وزیارت نیز اظهار داشت: کمیته مسکن آمادگی دارد تا پس از قطعی شدن قیمت ارز برای اجاره هتل ها اقدام کند واستفاده از ظرفیت های جدید ایجاد شده در مکه را برای حفظ کیفیت مد نظرقرار دهد.
رئیس سازمان حج وزیارت افزود: آسیب شناسی دقیق حج گذشته و برنامه ریزی حج آینده در کمیته های مختلف در حال انجام است و تلاش شده در کنار صرفه جویی در هزینه ها، برخی کاستی ها که زائران در حج گذشته ابرازمی داشتند ، رفع شود.
این جلسه با ارائه گزارش در خصوص نحوه ارتقاء توان نیروی انسانی و انتخاب مدیران مجموعه ، کاروان ها ، روحانیون و مسئولان فرهنگی حج آینده ادامه یافت و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت سطح بندی در کاروان ها و انتخاب مدیران و روحانیون توانمند را در آرامش زائران موثر دانست.
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر تاکید کرد: درمجموعه کادر مدیریتی کاروان ها باید شایسته سالاری تقویت و زمینه ورود افراد توانا ، تحصیلکرده و دارای سابقه مدیریت و مسلط به زبان عربی بیش از گذشته فراهم شود.

بیشتر بخوانید ...
اجرای طرح سیستم حمل و نقل بدون کربن در برنامه شهردار لندن
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
چرا پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی پذیرفتنی نیست؟
ادامه مطلب chevron_left
همراهی سازمان برنامه و بودجه با طرح تحول سلامت ادامه دارد
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
دانش آموزان باید حضور در عرصه های اجتماعی را تجربه کنند
ادامه مطلب chevron_left
با حضور حناچی حکم شهرداران مدارس اعطا شد
ادامه مطلب chevron_left
go to top