چهارشنبه 28 آذر 1397

مردم با تاسی از شهدای عاشورا مشکلات کنونی را پشت سر می گذارند

ایلام - ایرنا - امام جمعه شهر اسدآباد با بیان اینکه منشا عزتمندی ایران اسلامی از برکت نهضت عاشورا است، گفت: مردم با توجه به مشکلات پیش آمده در کشور با تاسی از فلسفه صبر و استقامت در قیام خونین محرم صبورانه این مشکلات و بحران مقطعی را پشت سر می گذارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی مجد روز چهارشنبه در جمع عزاداران تاسوعای حسینی شهر ایلام اظهار داشت: دشمنان مترصد لرزش و ناامیدی مردم از انقلاب و پشت کردن به آرمان های انقلاب از سوی ملت فهیم ایران هستند تا بتوانند به کشور و نظام ضربه وارد سازند.
وی افزود: مردم ایران هرچند خائنان داخلی به اقتصاد، تولید و صنعت و هر گونه کوتاهی از سوی مسئولان را نمی بخشند و خواهان برخورد قاطع با این افراد مجرم هستند اما همچنان وفادارانه پای عهد خود به انقلاب ایستاده اند و با همین ایستادگی بویژه دشمنان را به خاک مذلت مالیده اند.
حسینی مجد یادآور شد: استکبار از وجود مشکلات و سختی هایی که این ماه های اخیر بر ایران اسلامی و مردم ما تحمیل شذه بسیار خوشنود هستند و باید مسئولان با درایت و مدیریت صحیح و دلسوزانه و راهکارهای عملی و مردم با خویشتن داری و صبوری دسیسه های استکبار و دشمنان این مرز و بوم را خنثی کنند.
وی در ادامه به ایام سوگواری سالار شهیدان اشاره کرد و گفت: عرض ارادت به صاحت مقدس حضرت اباعبدالله و دیگر شهیدان کربلا فقط رخت سیاه بر تن کردن و اشک ریختن نیست بلکه اوج محبت و احترام به خاندان رسالت توجه به رفتار، کردار، افکارمان و شناخت همراه با معرفت از اصل و هدف واقعی نهضت عاشورا است.
امام جمعه اسدآباد با اشاره به اینکه بزرگان و علمای ما همواره در طول تاریخ دین مبین اسلام به شیوه های مختلف عظمت قیام عاشورا را برای مردم تبیین کرده اند و به سوگ این ماتم عظما نشسته اند، افزود: ماه محرم فرصتی مغتنم برای پالایش روح و روان و ارادت مندی خالصانه به شهدای مظلوم کربلا است.
7172/6119

اسلامانقلابایرانحسینیحسینی مجد نمایش همه کلید واژه ها
بیشتر بخوانید ...
فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها در دی ۹۷
ادامه مطلب chevron_left
رزمایش مشترک طرح زمستانی 97/ مشارکت سازمان‌های خدمات‌رسان با ۳۰۰ خودرو
ادامه مطلب chevron_left
کابینه تک نفره آقای نخست وزیر!
ادامه مطلب chevron_left
تصادف زنجیره‌ای با ۹ مصدوم و کشته در جاده اهواز ـ آبادان
ادامه مطلب chevron_left
متلک تصویری یک روزنامه به اطلس مال!
ادامه مطلب chevron_left
نهادهای علمی معتبر دنیا چاره ای جز اعتراف به قدرت علمی ایران ندارند
ادامه مطلب chevron_left
تجربه گچساران در بازآفرینی شهری به کمک استان می آید
ادامه مطلب chevron_left
مرکز فروش مواد مخدر در بجنورد پلمب شد
ادامه مطلب chevron_left
ضرب و شتم برادران افغانستانی توسط سرباز ناجا تکذیب شد
ادامه مطلب chevron_left
از ویترین وعده‌های لاکچری برای دانش آموزان مدارس غیردولتی تا حوادث تلخی که بویی از نظارت نبردند
ادامه مطلب chevron_left
go to top