سه شنبه 27 آذر 1397
چند خبر کوتاه ورزشی از استان سمنان

چند خبر کوتاه ورزشی از استان سمنان

سمنان- ایرنا- کمبود اعتبار چالش اصلی هیات ورزرشی جانبازان و معلولان دامغان، کمبود اعتبار و نبود سالن تخصصی 2 مشکل عمده رشته بسکتبال و ورزش بانوان دراولویت قرار دارد از جمله خبرهای کوتاه ورزشی استان سمنان برای روز چهارشنبه است.

**کمبود اعتبار چالش اصلی هیات ورزرشی جانبازان و معلولان دامغان
به گزارش ایرنا، رییس هیات ورزشی جانبازان و معلولان دامغان اعتبار را چالش اصلی این هیات برشمرد و گفت : این هیات برای انجام برنامه ها و فعالیت های ورزشی سالانه 150 میلیون ریال اعتبار نیاز دارد.
علیرضا خراسانی ایرنا افزود : اعتبار تخصیصی سالانه تربیت بدنی برای تحقق اهداف برنامه های ورزشی این هیات کافی نیست ناچار هستیم از کمک های مردمی استفاده کنیم.
وی اظهارداشت : حضور ورزشکاران در این هیات، نشان دهنده شرایط ویژه و احتیاجات خاص آنان است که فراهم نمودن تمام شرایط به از سوی این هیات با بودجه موجود امکانپذیر نیست.

**کمبود اعتبار و نبود سالن تخصصی 2 مشکل عمده رشته بسکتبال در سمنان است
رییس هیات بسکتبال استان سمنان، کمبود اعتبار و نبود خانه تمرین اختصاصی را از عمده ترین مشکلات فراروی این رشته ورزشی در استان اعلام کرد.
حمید گرامیان ،اعتبار سالانه اختصاصی به این رشته ورزشی را یکصد میلیون ریال اعلا و اضافه کرد : با این مقدار اعتبار اهداف و برنامه های ورزشی این رشته محقق نمی شود.
وی اعتبار مورد سالانه برای این رشته ورزشی را 600 میلیون ریال ذکر کرد و افزود : کمبود اعتبار این رشته ورزشی را با چالش زیادی مواجه کرد که برای جبران این کمبود از حامی مالی ورزشی سعی می‌کنیم چرخه بسکتبال را به گردش در آریم.
وی خاطرنشان کرد : بیشتر هیات‌های ورزشی استان سمنان سالن اختصاصی ندارند و مجبور به اجاره کردن سالن هستند که این امر ورزشکاران را با مشکل مواجه کرده است.
گرامیان با تاکید بر لزوم حمایت مسوولان برای ارتقا این رشته ورزشی، تصریح کرد : این حمایت مادی می‌تواند در شکل دادن تیم قدرتمند در لیگ، برگزاری دوره استعدادیابی در شهرستان‌ها و دوره لیگ استانی بسیار اثرگذار باشد.

**ورزش بانوان دراولویت قرار دارد
رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود با بیان این که توجه بیشتر به ورزش بانوان یکی از مهمترین سیاست های دولت است ، افزود: بانوان و مادران ورزشکار فرزندان سالم و آرامتری را پرورش می دهند.
مجید محمدی افزود:ورزش تکواندو در حوزه بانوان در شهرستان شاهرود باید تقویت شود .
وی حضور بانوان شاهرودی در رشته تکواندو را کم فروغ خواند و گفت: باید تدبیری اندیشیده شود تا بانوان هم بتوانند در این رشته ورزشی همانند مردان بدرخشند.
وی وضعیت ورزش تکواندو بویژه در بخش مردان را مناسب خواند و ابراز امیدواری کرد ، موفقیت های تکواندوکاران شاهرودی بیشتر شود.
به گزارش ایرنا، استان سمنان بیش از 30 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.
6026/7339

اعتباربانوانتکواندوسالانهسمنان نمایش همه کلید واژه ها
بیشتر بخوانید ...
دانلود؛ گل های برتر هفته ششم مرحله گروهی لیگ اروپا (2018/19)
ادامه مطلب chevron_left
بشیکتاش مهمان دست و دلبازی مدافع پیشین تیم ملی پرتغال
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
سلطانی‌فر: سرعت اجرای پروژه‌ها بهتر از گذشته شده اما منابع ما محدود  است
ادامه مطلب chevron_left
کواچ: هر مربی که اخراج می شود من ناراحت می شوم؛ اینکه هونس می خواهد 4سال دیگر بماند نشان دهنده عشق او به بایرن مونیخ است
ادامه مطلب chevron_left
رسمی؛ تاتنهام قرارداد یان فرتونگن را تا سال 2020 تمدید کرد
ادامه مطلب chevron_left
عفش، سرمربی تیم ملی فوتبال امید سوریه: ایران تیم بسیار قدرتمندی است؛ بازی مفیدی مقابل این تیم داشتیم
ادامه مطلب chevron_left
تمرینات تخصصی تیم ملی فوتبال در کمپ اسپایر قطر برگزار شد
ادامه مطلب chevron_left
go to top