پنج شنبه 2 اسفند 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeورزش سهnavigate_beforeامینی: قایقرانی در جاکارتا ۲ مدال طلا می...

امینی: قایقرانی در جاکارتا ۲ مدال طلا می گیرد

امینی: قایقرانی در جاکارتا ۲ مدال طلا می گیرد

رییس فدراسیون قایقرانی گفت: شادی از ما جدا نشده بود و در رفت و آمد بود و ما خواستیم با تست وارد تیم شود.

به گزارش ورزش سه، در ادامه نشست های خبری روسای فدراسیون های اعزامی به بازی های آسیایی، امروز رییس فدراسیون قایقرانی در محل کمیته ملی المپیک به سوالات رسانه ها پاسخ داد.
غلامرضا امینی درباره وضعیت این رشته در فاصله یک ماه تا شروع بازی های آسیایی اظهار داشت: قایقرانی از رشته‌های پر مدال است و گذشتگان طوری کار کردند که من راحت باشم و هم اینکه توقع وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از این رشته بالاتر برود. از مدیران گذشته برای زحماتی که در 20 سال قبل برای این رشته کشیدند، تشکر می‌کنم.به گزارش ورزش سه، در ادامه نشست های خبری روسای فدراسیون های اعزامی به بازی های آسیایی، امروز رییس فدراسیون قایقرانی در محل کمیته ملی المپیک به سوالات رسانه ها پاسخ داد.
غلامرضا امینی درباره وضعیت این رشته در فاصله یک ماه تا شروع بازی های آسیایی اظهار داشت: قایقرانی از رشته‌های پر مدال است و گذشتگان طوری کار کردند که من راحت باشم و هم اینکه توقع وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از این رشته بالاتر برود. از مدیران گذشته برای زحماتی که در 20 سال قبل برای این رشته کشیدند، تشکر می‌کنم.

 

وی افزود: افتخار دارم که زحمت‌های ما بعد از اینچئون با مربیان داخلی رقم خورد و سرمربی خارجی در تیم اعزامی نداریم و مشاور خارجی داریم. با سرمربیان داخلی به اندنزی اعزام می‌شویم. در 6 رشته کانو، کایاک، ردینگ اسلالوم، آب‌های آرام و کانوپولو در این مسابقات حاضر می‌شویم. در کانو، کایاک و روئینگ در زنان و مردان انتظار به حقی برای کسب مدال وجود دارد. اگر موفق نشویم مسئولیت کامل آن با من است.

 

رییس فدراسیون قایقرانی در رابطه با پیش بینی اش از تعداد مدال های این رشته در جاکارتا تصریح کرد: از بازی‌های قطر کسب مدال ما آغاز شد و در گوانگجو و اینچئون 4 و 9 مدال کسب کردیم. باید تلاش کنیم رنگ مدال بهتر شود و من خوشبین هستم. همه حمایت‌ها انجام شده و حدس می‌زنم دو مدال طلا بگیریم.

 

وی افزود: برای خانواده قایقرانی پاک بودن اهمیت بیشتری نسبت به مدال دارد و مدام تست دوپینگ گرفتیم. مربیان داخلی کمک کردند با حذف قایقرانان دوپینگی تیم لطمه نخورد. جواناتی آمدند که ممکن است از نظر رکوردی کمتر باشند ولی در آینده از آنان بیشتر خواهید شنید.

 

امینی در خصوص برنامه ریزی برای بازگشت مجدد برخی ملی پوشان گفت: خانواده قایقرانی با تعامل زندگی کرده است. شادی از ما جدا نشده بود و در رفت و آمد بود و ما خواستیم با تست وارد تیم شود. پژمان دیوسالار با درخواست اقلیمی وارد اردو شد و الان یکی از بهترین‌ها  در کنار عادل مجللی است.

alignjustifystyletextاعزامنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
صفحه‌ای که نیست
ادامه مطلب chevron_left
فولاد آره‌نا؛ نامزد زیباترین ورزشگاه جهان در سال ۲۰۱۸
ادامه مطلب chevron_left
قزوین میزبان مسابقات سه روزه سوارکاری شد
ادامه مطلب chevron_left
دانلود؛ 4 گل لیونل مسی به والنسیا (2012)
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
بازگشت رونالدو به مادرید
ادامه مطلب chevron_left
آمار کلوپ مقابل تیم‌های آلمانی و بایرن /29 بازی و 16شکست+عکس
ادامه مطلب chevron_left
جشنواره فراغت بانوان با ورزش در قزوین برگزار شد
ادامه مطلب chevron_left
شالکه 2-3 منچسترسیتی؛ برد کاریزماتیک
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top