پنج شنبه 2 اسفند 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_before اخبار فرهنگیnavigate_beforeموسیقی ایرانیانnavigate_beforeمعاون هنری گواهینامه درجه یک هنری خود را...

معاون هنری گواهینامه درجه یک هنری خود را تودیع کرد

معاون هنری گواهینامه درجه یک هنری خود را تودیع کرد

width=370معاون هنری در پی شائبه های اخیر درباره اعطای گواهینامه درجه هنری که توسط شورای ارزشیابی هنرمندان به او اعطا شده بود، در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد این گواهینامه را تودیع کرد.width=370معاون هنری در پی شائبه های اخیر درباره اعطای گواهینامه درجه هنری که توسط شورای ارزشیابی هنرمندان به او اعطا شده بود، در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد این گواهینامه را تودیع کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد مجتبی حسینی در نامه ای به سیدعباس صالحی با تاکید بر طی شدن روند قانونی برای اعطای گواهینامه درجه یک هنری به وی، دلیل تودیع آن را جلوگیری از ایجاد حاشیه دانست.

وی در بخشی از این نامه آورده است: روند بررسی پرونده اینجانب در شورای ارزشیابی هنرمندان چنانکه رییس وقت شورا هم اعلام کرده‌اند به طور دقیق طبق آیین‌نامه انجام شده و بعد از بررسی‌های صورت گرفته با اعطای گواهینامه درجه یک هنری بر اساس سوابق نزدیک به سه دهه فعالیت هنری اینجانب موافقت شد چنانکه تعدادی از اساتید شناخته شده و پیشکسوت خوشنویسی هم بر این موضوع مهر تایید زده‌اند.

حسینی با اشاره به تایید در جه هنری‌اش توسط اساتید خوشنویسی نوشته است: مایه افتخار اینجانب است که تاییدیه هنری‌ام توسط پدر خوشنویسی معاصر ایران جناب استاد غلامحسین امیرخانی و هفت نفر از نامداران و بلندآوازه‌ترین خوشنویسان به امضا رسیده است.

وی ادامه داده است: اگرچه هیچگونه تخلفی در این موضوع صورت نگرفته اما توجه به این موضوع، چند سال بعد از انجام، قابل توجه و تامل است.

حسینی در پایان با ابراز احترام به رای هنرمندان خوشنویس و اعضای وقت شورای ارزشیابی هنرمندان برای اعطای گواهینامه درجه یک هنری به وی نوشته است: برای پیشگیری از ایجاد شائبه و برطرف شدن شبهه‌های به وجود آمده و دور ماندن ساحت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حاشیه‌های برساخته، گواهینامه اعطا شده به جنابعالی به عنوان وزیر محترم و رییس شورای ارزشیابی هنرمندان را تودیع می‌کنم تا در زمانی دیگر که مسئولیتی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارم بررسی بایسته در این خصوص صورت گیرد.

2018370alignhttpsimageنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
گزارش فیلم‌های پایان هفته سیما
ادامه مطلب chevron_left
سرزمین زامبی‌های ۲ امسال اکران می‌شود
ادامه مطلب chevron_left
روان‌شناسی سیاسی منتشر شد
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
چند کتاب تازه منتشر شد
ادامه مطلب chevron_left
تئاترهای چهار دهه ایران را در این نمایشگاه ببینید
ادامه مطلب chevron_left
گلکسی فولد؛ نام رسمی برای گوشی تاشوی سامسونگ
ادامه مطلب chevron_left
دشمن برای قرار دادن مردم در برابر حکومت دینی تلاش می کند
ادامه مطلب chevron_left
اقتصاد ایران در سال ۹۸ به کدام سو خواهد رفت؟
ادامه مطلب chevron_left
روسیه بر لزوم مشارکت ایران در حل بحران منطقه تاکید کرد
ادامه مطلب chevron_left
go to top