سه شنبه 20 آذر 1397

شهرداری برای مشکلات حاشیه‌ نشینی طرحی راهگشا ارائه دهد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره بر ضرورت رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین گفت: شهرداری برای رفع مشکل حاشیه ‌نشینی طرحی راهگشا ارائه دهد تا مورد حمایت قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی ‌دشتکی در دیدار با شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام با اشاره به اینکه مرکز استان نماد و در معرض دید مسافران ورودی است، اظهار کرد: لازم است تلاش کنیم تحول چشمگیری را در عمران شهر ایلام به وجود آوریم.
وی با اشاره به تصمیم اتخاذ شده در سطح ملی جهت ساماندهی موضوع حاشیه نشینی افزود: اگر حاشیه نشینی را رها و در راستای ساماندهی آن اقدام نکنیم، این معضل روز به روز گسترده تر خواهد شد.
استاندار ایلام با بیان اینکه بافت شهر دارای ایرادات زیاد و نیازمند اصلاح است، یادآور شد: لازم است منابع شهرداری تقویت و تلاش می کنیم مطالبات شهرداری از دستگاه های اجرایی اخذ شود و از عوارض تصویبی شورای اسلامی شهر که مغایرت با قانون نداشته باشند، حمایت لازم انجام شود.
سلیمانی دشتکی اضافه کرد: همه باید از این فرصت، با احساس مسئولیت نهایت بهره‌ برداری لازم را در راستای ساماندهی مسائل شهری داشته باشیم.
وی به پیگیری های صورت گرفته در زمینه واگذاری محوطه کاخ فلاحتی به شهرداری اشاره کرد و گفت: موضوع تا حصول نتیجه و استفاده شهروندان از آن در قالب پارک پیگیری شود.
استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به مسئولیت شهرداری در زمینه حفظ بهداشت محیط پرداخت و تاکید کرد: شهرداری به موضوع خرید یا احداث کشتارگاه جدید ورود کند.
سلیمانی دشتکی از کمک به شهرداری ایلام از محل اعتبارات اربعین و بحران خبر داد و گفت: برای حل حاشیه نشینی شهرداری طرحی راهگشا ارائه دهد تا مورد حمایت قرار گیرد.
3032/6119

بیشتر بخوانید ...
مزایای خرید دستگاه لیزر الکس دایود (alex – diode)
ادامه مطلب chevron_left
به کوهستان‌ها بیشتر اهمیت بدهیم
ادامه مطلب chevron_left
دستگیری متهم تحت تعقیب در استانهای شمالی
ادامه مطلب chevron_left
چربی شکمی مازاد مشکلی شایع در بیماران قلبی
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
آغاز فرآیند انتخاب مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان و پایان کار کاظم لطفی
ادامه مطلب chevron_left
180دانش آموز زاهدانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند
ادامه مطلب chevron_left
اتاق تست تکامل کودکان در بویراحمد افتتاح شد
ادامه مطلب chevron_left
توضیح روابط عمومی دانشگاه امام درباره مطالبات صنفی دانشجویان
ادامه مطلب chevron_left
مدیر کل جدید راه و شهرسازی مازندران معرفی شد
ادامه مطلب chevron_left
go to top