پنج شنبه 4 بهمن 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار سیاسیnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeدشمن از طریق فضای مجازی به دنبال فروپاشی...

دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال فروپاشی نظام اسلامی ایران است

دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال فروپاشی نظام اسلامی ایران است

سنندج - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار زدایی، اعتماد زدایی و مشروعیت زدایی سه ضلع مثلث خبیث دشمن است که در فضای مجازی به دنبال فروپاشی نظام اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد سالک ظهر امروز در نشست هم اندیشی نخبگان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان برگزار شد، گفت: کمیسیون فرهنگی پیشنهاد های شما را در حد توان و رسالت قانون گذاری خود پیگیری خواهد کرد.به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد سالک ظهر امروز در نشست هم اندیشی نخبگان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان برگزار شد، گفت: کمیسیون فرهنگی پیشنهاد های شما را در حد توان و رسالت قانون گذاری خود پیگیری خواهد کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سایت معرفی امام شافعی، عنوان کرد: این کار فرهنگی جای بسی خرسندی است که ۳۰۰ میلیون طرفدار امام شافعی را در جهان دور خود جمع کرده که به شش زبان زنده دنیا مطالب آن ترجمه می شود و این مهم بسیار نظر بنده را جلب کرد.

وی گفت: ۳۴۸ ماهواره جهانی وجود دارد که ۱۱۷ ماهواره آن در ایران قابل رویت است و نسل جوان ما را از قرآن و دین با این روش ها جدا می کنند.

حجت الاسلام سالک عنوان کرد: فضای مجازی بسیار خطرناک و فروپاشی ایجاد می کند و ما باید از زیر بار مدیریت بیگانه در فرهنگ سازی خارج و به مدیریت داخل و بومی روی بیاوریم.

وی گفت: باید جای خود را در جدول جهانی و منطقه ای پیدا کرده و متناسب با جایگاه خود برنامه ریزی برای رشد تدوین شود.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کمیسیون وحدت و تقریب مجلس با عضویت ۸۰ نفر از نمایندگان تشکیل و این کمیسیون در آینده نزدیک به کردستان سفر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه وحدت رمز پیروزی است، گفت: مردم ایران ۴۰ سال است با وحدت پشت رهبر انقلاب ایستاده اند و باید برای حفظ این مهم کار های فرهنگی انجام داد.

حجت الاسلام سالک افزود: امامان جمعه از سنگربانان وحدت هستند و دشمن نمی خواهد ما را در کنار همدیگر ببیند.

وی گفت: نیرو های فرهنگی استان های مرزی باید دو برابر دیگر مدیران فعالیت کنند چون هر لحظه امکان نفوذ دشمن وجود دارد و باید مردم را آماده کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار فرهنگی مهمتر از بودجه تدبیر می خواهد، عنوان کرد: دولت بودجه فرهنگی را ۱.۷ درصد از کل بودجه کشور تعیین کرده که نرم جهانی این مهم ۳.۵ درصد است که عملاً به معنای هیچ است.

وی گریزی به بیمه خبرنگاران و اهالی فرهنگ و هنر زد و گفت: در برنامه ششم توسعه بیمه خبرنگاران و اهالی فرهنگ و هنر دیده شده است و حتما به آن پرداخته خواهد شد.

وی افزود: ستادی تحت عنوان ستاد بحران در ایران میان کشور های خارجی و شبکه های ماهواره ای آنان تشکیل شده و همین افراد سایت های داخلی را هدایت می کنند و با نمایان کردن بحران ها درصدد فروپاشی نظام هستند.

حجت الاسلام سالک با بیان اینکه ولایت، مردم و قرآن اساس و ارکان انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی ایران امانت خدا میان مردم است و باید این امانت میان مردم حفظ شود.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اعتبار، اعتماد و مشروعیت زدای سه ضلع مثلث خبیث دشمن است که درصدد رشد نارضایتی های مردمی از نظام هستند که باید با انجام کار های فرهنگی مانع رسیدن دشمن به اهدافش شد.

اجتماعیایرانحـجــتحـجــت الاسـلامسالکنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
'مسترکارت' اسلامی در راه است
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
دوگانه «تکلیف‌» و «نتیجه‌»
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
جلالی: جهان آمریکا را به عنوان ناقض معاهدات بین المللی مجازات کند
ادامه مطلب chevron_left
از کیسه ملت و انقلاب خرج نکنید
ادامه مطلب chevron_left
دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه "کارنامه ولایت فقیه"
ادامه مطلب chevron_left
۴ بهمن ۱۳۵۷؛ محاصره مهرآباد
ادامه مطلب chevron_left
تاکید سراج بر عدم پذیرش تابعیت مضاعف برای مفسدان فراری
ادامه مطلب chevron_left
دوگانه «تکلیف» و «نتیجه»
ادامه مطلب chevron_left
go to top