جمعه 23 آذر 1397
سه ستاره پرسپولیس در بهار نارنج؛/ داستان نجات کمال به دست احمد!

سه ستاره پرسپولیس در بهار نارنج؛/ داستان نجات کمال به دست احمد!

دیشب سه ستاره پرسپولیس در ویژه برنامه نوروزی بهار نارنج حاضر شدند و صحبت های جالبی را مطرح کردند.

به گزارش ورزش سه، شب گذشته حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده میهمان برنامه «بهار نارنج» شبکه سه بودند و صحبت های جالب و اکثرا نوروزی را با مجری این برنامه احسان علیخانی انجام دادند. فرشاد احمدزاده در ابتدا از هموطنان خواست که در ایام نوروز، موارد راهنمایی و رانندگی و ایمنی را رعایت کنند تا از بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری شود.

 

*به قول برانکو «حتما» تمدید می کنیم!

 

سوال اولی که از بازیکنان پرسپولیس پرسیده شد، درخصوص تمدید قرارداد بود و ماهینی گفت: من که قرارداد دارم. امسال که هیچ، سال آینده را هم با پرسپولیس خواهم بود و از دوستان هم امشب امضا را می گیریم تا به هواداران عیدی بدهیم!

 

کامیابی نیا ادامه داد: شرایط باشگاه به شکلی است که از نقل و انتقالات محروم شدیم و شرایط سخت شد. امیدوارم ما و باشگاه بتوانیم همکاری کنیم و هواداران را خوشحال کنیم. در این 2-3 سال، هدف خوشحالی هواداران بود و تا حدودی موفق به انجام این کار شدیم. انشالله تمدید میکنیم.

کاپیتان دوم تیم پرسپولیس تصریح کرد: به قول برانکو «حتما» تمدید می کنند!

فرشاد احمدزاده وینگر تیم پرسپولیس نیز در پاسخ به این سوال گفت: حسین آقا گفتند و انشالله می مانیم. شرایط باشگاه بسیار سخت است و فکر میکنم ما هم نسبت به پرسپولیس و هواداران دینی داریم که باید ادا کنیم.

 

 

*هوادار پرسپولیس همیشه برد می خواهد

 

حسین ماهینی در خصوص شکست تیم پرسپولیس مقابل استقلال نکاتی را بیان کرد: ما خیلی بیشتر از دیگر تیم ها تمرین می کنیم و همانطور که دیدید از لحاظ بدنی هم بسیار خوب بودیم. ما اگر قهرمان هم شویم، هوادار برد می خواهد. ما بعد از 18-19 بازی باختیم و حتا وقتی تساوی هم می دهیم، هوادار دلخور می شود. بازی در پرسپولیس شرایط به خصوصی دارد.

احمدزاده گفت: در آسیا قرمز و آبی فرقی ندارد و مهم این است که ایران برنده شود و پرسپولیس و استقلال معنی ندارد.

 

* جای خالی ملی پوشان و هادی نوروزی

 

کمال کامیابی نیا در پاسخ به این سوال که  جای چه کسی اینجا خالی است، گفت: خیلی ها می توانستند الان اینجا باشند از جمله ملی پوشان که در اردو هستند و البته مرحوم هادی نوروزی.

او درباره خط خوردن از تیم ملی نیز گفت: وقتی خط خوردم بسیار ناراحت شدم اما کی روش تماس گرفت و گفت که هنوز هیچ چیز تمام نشده و فرصت هست. بعد از بازگشت به تهران بازهم دعوت می شوی و در لیست ما هستی.

 

* نوراللهی در استخر نجاتم داد

 

سوال بعدی احسان علیخانی درخصوص مصدومیت کامیابی نیا از کتف بود که پس از تکذیب هل دادن توسط مسلمان، پاسخ این چنینی او را در پی داشت: در استخر پنج شش تا دایو زدم و دکتر جراحم گفته بود 8-9 ماه نباید دستت به عقب برگردد و این اتفاق در ماه ششم برای من افتاد! دایو آخر سرعتی شد و دستم به سمت عقب برگشت. داشتم خفه می شدم که احمد نوراللهی تیوب انداخت و نجات پیدا کردم.

 

* احمدزاده: ماهینی «بوسکتس» پرسپولیس است

 

حسین ماهینی درباره افت تیم پرسپولیس هم گفت: هر بازیکن و هر تیمی فراز و فرودهایی دارد و مهم این است که خود را در بالاترین شرایط نگه دارد. سال پیش ما با 12-13 نفر بازی می کردیم و برخلاف بقیه تیم ها در آسیا هم بودیم. از 12 بازی آسیایی 9 دیدار خارج از خانه داشتیم.

بحث بعدی درخصوص بازی ماهینی در پست هافبک دفاعی بود که احمدزاده به شوخی گفت ماهینی بوسکتس پرسپولیس است!

 

 

در پایان احسان علیخانی سوالاتِ مردمی را از بازیکنان پرسپولیس پرسید:

 

* از احمدزاده: دلیل خوشحالی عجیب بعد از گلزنی به الوصل؟


توهین ها و فحاشی هایی که بعد از بازی با استقلال شده بود.

 

* از کامیابی نیا: کسی در استخر هل داد که مصدوم شدی؟


خیر در اثر دایو خودم بود.

aligncolorff0000justifyspan نمایش همه کلید واژه ها
بیشتر بخوانید ...
واکنش قطبی به اختلافش با شجاعی
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
جای خالی کریستیانو در بین بهترین گلزن ها؛/ لواندوفسکی آقای گل مرحله گروهی لیگ قهرمانان
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
گزارش تصویری آریا از دیدار تیم های فوتبال استقلال و پدیده (1)
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top