پنج شنبه 4 بهمن 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeورزش سهnavigate_beforeاعتراض دوباره خادم به مدیران مد نظر!

اعتراض دوباره خادم به مدیران مد نظر!

اعتراض دوباره خادم به مدیران مد نظر!

به گزارش ورزش سه، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی ایران از هفته گذشته اعتراضاتی را علیه برخی مدیران آغاز کرده است که نحوه قرار گرفتن ورزشکاران ایرانی مقابل رژیم اشغالگر را همچنان مبهم گذاشته و تصمیم مشخصی در مورد آن نگرفته اند. خادم در بیانیه خود بارها از مدیرانی صحبت کرد که او از آنها توقع حمایت داشت اما این اتفاق رخ نداده و وضعیت کشتی همچنان مثل قبل باقی مانده است.به گزارش ورزش سه، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی ایران از هفته گذشته اعتراضاتی را علیه برخی مدیران آغاز کرده است که نحوه قرار گرفتن ورزشکاران ایرانی مقابل رژیم اشغالگر را همچنان مبهم گذاشته و تصمیم مشخصی در مورد آن نگرفته اند. خادم در بیانیه خود بارها از مدیرانی صحبت کرد که او از آنها توقع حمایت داشت اما این اتفاق رخ نداده و وضعیت کشتی همچنان مثل قبل باقی مانده است.


خادم در گفت و گو با فارس در مورد شرایط کنونی گفت: ورزش به عنوان یکی از ابزارهای فشار سیاسی نظام صهیونیستی در سطح بین الملل بر ایران، در دستور کار فعالیتهای دیپلماتیک این رژیم قرار گرفته و با برنامه ریزی بسیار دقیق و با کمک کشورهایی از جمله روسیه، در حال سرمایه گذاری گسترده در رشته های ورزشی از جمله کشتی است که ایران در سطح بین المللی در آنها مدعی است. بر همین اساس این موضوع به خصوص در کشتی با سرعت مضاعفی در دنیا گسترش یافته و امروزه ما حتی در مسابقات بین المللی نیز با مشکل روبرو شدن با آنها مواجه هستیم.


خادم ادامه داد: این رژیم در گذشته به ندرت ورزشکارانش را به مسابقات بین المللی مهم و جدی اعزام می کرد و بیشتر ما در مسابقات جهانی با آنها دچار چالش می‌شدیم، اما الان می بینیم که حتی در تورنمنت های بین المللی نیز حضور دارند و کشتی گیران به استخدام درآمده آنها، در قرعه کشی ها و وزن کشی ها شرکت می کنند. این همان موضوعی است که من قبلا اشاره کرده بودم. ما با یک برنامه ریزی جدی که از سوی کمیته بین المللی المپیک هم دقیقا رصد میشود، مواجه هستیم.


رئیس فدراسیون کشتی افزود: نمی توانیم خودمان را به خواب بزنیم، چون به زودی هزینه های اجتماعی فرار از واقعیت ها و عدم ورود جدی برای تعیین تکلیف موضوع از سوی مراجع ذیصلاح در این خصوص گریبان کل ورزش به خصوص رشته های المپیکی ما را خواهد گرفت.


خادم تاکید کرد: با توجه به پیش رو بودن رقابت های کسب سهمیه المپیک۲۰۲۰ در رشته های ورزشی مختلف، اگر موضوع شفاف نشود و نتوان توضیحات و توجیهات لازم را برای مردم داشته باشیم، این موضوع هزینه های اجتماعی ناخوشایندی برای کشور خواهد داشت. نمی‌توان تصمیمی را که امروز بدلیل حساسیتهای سیاسی و اجتماعی مختلف، اجرای آن بازتابی جهانی دارد، صادر کرد، اما انتظار داشت پنهانی باشد و تعلیق هم نشویم.


وی خاطر نشان کرد: منصفانه نیست ورزشکار، مربی و فدراسیون بگونه ای خط مقدم جبهه باشند و مقامات مسئول از صدها کیلومتر دورتر فقط رمز حمله را تنظیم کنند و آنرا با پیک بفرستند؛ آنهم بدون اینکه بدانند امروز شیوه تاکتیک حریف نسبت به انچه آنها در ذهن دارند، تغییر کرده است و ضرورت دارد گزارش های جدید و واقع بینانه ای برای مراجع تصمیم گیرنده در این خصوص تنظیم کنند و تصمیمات پشت جبهه با واقعیات سنگرهای خط مقدم باید همخوانی داشته باشد. رئیس فدراسیون کشتی گفت: دلیل این همه تلاش برای دیده نشدن را متوجه نمیشوم. امروز قهرمانان ملی ما که در خط مقدم جبهه کسب افتخار و آبرو برای کشور هستند، نیاز به حمایت و پشتیبانی دارند. داستان یک بام و چند هوا، سرانجام ناخوشایندی خواهد داشت.

alignjustifystyletextپیکنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
بیرانوند در جمع ۱۰ نفر برتر یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا
ادامه مطلب chevron_left
آخرین وضعیتِ نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال؛ سونامی در راه است!
ادامه مطلب chevron_left
طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس
ادامه مطلب chevron_left
پپ گواردیولا: در فینال لیگ کاپ انگلیس برای پیروزی به میدان خواهیم رفت؛ مقابل برتون بی انگیزه نبودیم
ادامه مطلب chevron_left
پیشنهاد 10 میلیون یورویی الدحیل قطر برای جذب مهدی بن عطیه
ادامه مطلب chevron_left
اینتر برای جذب سدریک سوارس، مدافع راست ساوتهمپتون با این تیم وارد مذاکره شده است
ادامه مطلب chevron_left
خیریتی بود که نیم‌فصل به سپاهان بیایم
ادامه مطلب chevron_left
شکست بارسلونا مقابل سویا بدون مسی/کار سخت آبی اناری ها در دیدار برگشت
ادامه مطلب chevron_left
صعود سیتیزن‌ها با شکست برتون/فینالیست شدن شاگردان پپ با 10  گل!
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top