پنج شنبه 4 بهمن 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار ورزشیnavigate_beforeمهر نیوزnavigate_beforeتلاش دانشگاه آزاد برای بازگشت به صدر جدو...

تلاش دانشگاه آزاد برای بازگشت به صدر جدول

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته های سوم و چهارم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور فردا دوشنبه ۱۰ دیدار در خانه تکواندو برگزار خواهد شد که در مهمترین بازی لوازم خانگی کن تیم دوم جدول به مصاف دانشگاه آزادتیم سومجدولمی رود.به گزارش خبرنگار مهر، از هفته های سوم و چهارم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور فردا دوشنبه ۱۰ دیدار در خانه تکواندو برگزار خواهد شد که در مهمترین بازی لوازم خانگی کن تیم دوم جدول به مصاف دانشگاه آزادتیم سومجدولمی رود.

دانشگاه آزاد که هفته قبل به دلیل حضور در رقابت‌های گرنداسلم در لیگ حضور نداشت و صدر جدول را از دست داد، برای پس گرفتن جایگاه خود نیاز به سه امتیاز دیدار با لوازم خانگی کن دارد. مبارزه جمعی از بهترین های تکواندو ایران در این دیدار می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.

دانشگاه بعداز دیدار با کن باید با یاسین پیشرو و لوازم خانگی کن هم باهیات تکواندو البرز پیکار کند. از سوی دیگر شهرداری ورامین در کنار دیدار با شمال‌شرق، نیم نگاهی به مبارزه دو تیم مدعی دارد. تساوی این دیدار می تواندشهرداری را یک قدم به کسب عنوان قهرمانی نزدیک کند.

در سایر بازی‌ها، ملوان نداجا با پاس قوامین، هیات تکواندو شمال شرق باکلینیک بهبد کرج،یاسین پیشرو قم با تعاونی انقلاب شهریار، هیات تکواندوالبرز با پالایش نفت آبادان، پالایش نفت آبادان باپاس قوامین وتعاونی انقلاب شهریار با کلینیک بهبد کرج پیکار می کنند.

در جدول رده بندی تا پایان هفته دوم از دور برگشت،شهرداری ورامینبا ۳۳ امتیازصدر جدول را در اختیار دارد. لوازم خانگی کنبا ۲۹ امتیاز در رده دوم است و تیمدانشگاه آزادنیز با ۲۸ امتیاز در رده سوم جای گرفت.

alignjustifystyletextبهبد کرجنمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
بیرانوند در جمع ۱۰ نفر برتر یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا
ادامه مطلب chevron_left
آخرین وضعیتِ نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال؛ سونامی در راه است!
ادامه مطلب chevron_left
طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس
ادامه مطلب chevron_left
پپ گواردیولا: در فینال لیگ کاپ انگلیس برای پیروزی به میدان خواهیم رفت؛ مقابل برتون بی انگیزه نبودیم
ادامه مطلب chevron_left
پیشنهاد 10 میلیون یورویی الدحیل قطر برای جذب مهدی بن عطیه
ادامه مطلب chevron_left
اینتر برای جذب سدریک سوارس، مدافع راست ساوتهمپتون با این تیم وارد مذاکره شده است
ادامه مطلب chevron_left
خیریتی بود که نیم‌فصل به سپاهان بیایم
ادامه مطلب chevron_left
شکست بارسلونا مقابل سویا بدون مسی/کار سخت آبی اناری ها در دیدار برگشت
ادامه مطلب chevron_left
صعود سیتیزن‌ها با شکست برتون/فینالیست شدن شاگردان پپ با 10  گل!
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
go to top