پنج شنبه 4 بهمن 1397
home navigate_beforeاخبارnavigate_beforeاخبار عمومیnavigate_beforeالبرز نیوزnavigate_beforeافزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در...

افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرج

افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرج

اعضای پارلمان شهری کرج لایحه افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی های گردشی و خطی این کلانشهر در سال جاری را به تصویب رساندند.

به گزارش البرزنیوز به نقل از پایگاه خبری شهری کرج، اعضای شورای اسلامی شهر کرج بر اساس قانون پیشنهاد خود را برای میزان افزایش قیمت حمل و نقل و کرایه‌های تاکسی به فرمانداری این شهرستان ارائه کردند که این موضوع بر اساس گزارش سازمان تاکسیرانی توسط پارلمان شهری مصوب شد.

بر این اساس، اعضای شورای اسلامی شهر کرج بر اساس پیشنهاد سازمان تاکسیرانی این کلانشهر پیشنهاد افزایش ۳۰ تا ۳۵ درصدی کرایه‌های تاکسی را در سال جدید ارائه کرده بودند که این موضوع با مخالفت فرماندار کرج روبه‌رو شده بود.

به این ترتیب با موافقت فرمانداری شهرستان کرج به منظور افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی کرایه تاکسی ها، نرخ سالیانه کرایه در کلانشهر کرج مانند سایر کلانشهرها با یک شیب ملایم و تفاوت اندک از امروز مورخ ۱۷ فروردین محاسبه و اعمال شد.مدیر عامل سازمان تاکسیرانی با اعلام این خبر، عنوان کرد: طبق این مصوبه از امروز نرخ کرایه های تاکسی در کرج افزایش خواهد یافت و بر همین اساس نرخ کرایه ها به تاکسیران ها اعلام و با برچسب هایی که در تاکسی ها نصب می شود به شهروندان نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

پرویز اسکندری افزود: افزایش نرخ تاکسی های خطی به میزان ۲۰ درصد و همچنین تاکسی های گردشی به میزان ۲۵ درصد در نشستی که با حضور نمایندگان خطوط تاکسیرانی کرج و سرپرست حوزه انتظامی تاکسیرانی برگزار گردید، اعلام شد.

این مسئول اظهار داشت: با اجرایی شدن این مصوبه تیم های نظارتی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرج با گشت زنی محسوس و نامحسوس در سطح شهر با هرگونه تخلف احتمالی رانندگان تاکسی ها برخورد می کنند و با متخلفان برابر قانون رفتار می شود.

وی خاطر نشان کرد: اعضای شورای شهر کرج و سازمان تاکسیرانی شهرداری کرج در تصویب مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی های این کلانشهر، دغدغه ها و حقوق متقابل مسافران و تاکسیرانان را لحاظ داشته است و امید آن می رود که این تصمیم گیری به نحوی باشد که شاهد رضایت خاطر هر دو طرف باشیم.

کلانشهر کرج حدود ۱۲ هزار دستگاه تاکسی دارد که روزانه در ۱۲۰ خط بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار سفر درون شهری شهروندان با آنها انجام می شود

این کلانشهرتاکسیتاکسی های گردشیتاکسیرانتاکسیرانینمایش تمامی کلید واژه هاexpand_more

message متن دیدگاه

بیشتر بخوانید ...
بنیاد گفتمان سازی آیت الله شجاعی باید در ساری تاسیس شود
ادامه مطلب chevron_left
با فواید آلوئه ورا آشنا شوید
ادامه مطلب chevron_left
صحبت های کاپیتان تیم ملی در مورد بازی چین
ادامه مطلب chevron_left
توضیحات مطهری درباره نامه تعدادی از وزرا به رهبر انقلاب
ادامه مطلب chevron_left
ادامه مطلب chevron_left
موسوی لارگانی: هنوز نجومی بگیر در کشور وجود دارد
ادامه مطلب chevron_left
پور علی گنجی: دست بیرانوند را می بوسم/ جهانبخش داداش خودم است
ادامه مطلب chevron_left
برای خرید تیبا چقدر باید هزینه کرد؟
ادامه مطلب chevron_left
واردات بیش از ۲۷۳ تن حباب شیشه‌ای برای فلاسک
ادامه مطلب chevron_left
اختلال ارتباطی یکی از مشکلات خانواده‌ها
ادامه مطلب chevron_left
go to top