آخرین خبرهای منبع خبری'ایلام پویا' تعداد: ۲۲۱ خبر

"بی حجابی" خیانت در امانت الهی

شماری از زنان به این باور اند که نوعیت پوشش و حجاب در آرامش روانی آن‌ها نقش دارد و زمانی‌که پوشش آن‌ها طبق میل شان باشد احساس آرامش بیشتری می‌کنند.نوعیت پوشش یک امر فرهنگی و اجتماعی است و با در نظر داشت وضعیت حاکم در جامعه می‌تواند روی آرامش روانی زنان هم تاثیر داشته باشد.

برنامه کنسرت‌ها تا قبل از ماه مبارک رمضان/ ترافیک اجراها در اردیبهشت ماه

به گزارش ایلام پویا، با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، بسیاری از خوانندگان برنامه اجرای کنسرت دارند؛ چرا که در ماه مبارک رمضان اجرای کنسرت وجود ندارد.

نوازنده ایلامی به عنوان کهنسال‌ترین نوازنده موسیقی نواحی ایران معرفی شد

به گزارش ایلام پویا،  یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران بعد از چهار روز اجراهای عمومی، نشست‌های تخصصی و پژوهشی جمعه شب با حضور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان داد.در این آیین ضمن اهدای لوح سپاس به همه گروه‌های موسیقی نواحی شرکت کننده در این این جشنواره از علیدوست فلاحتی از...

ارشاد یا جریمه؛ سردرگمی شهروندان از ساعت ۶:۳۰ امروز

به گزارش ایلام پویا،  به نقل از خبرگزاری فارس/مریم عرب‌انصاری: طرح ترافیک سال ۹۷ از ساعت ۶:۳۰ امروز کلید خورد.

استفاده از ماشین ظرفشویی عامل افزایش بروز آلرژی و آسم در کودکان

به گزارش ایلام پویا، به نقل از مهر، نتایج این تحقیق تاییدی دیگر بر «نظریه رعایت بهداشت» است. این نظریه می گوید مواجهه بچه در سالهای اول عمرش با میکروب ها موجب می شود تا سیستم ایمنی بدن او بهتر کار کند.

ایرانی‌ها در سه ماه گذشته چقدر طلا خریدند؟

به گزارش ایلام پویا، بعد از کاهش ارزش پول ملی ایران در ماه های اخیر و افزایش نگرانی ها نسبت به خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها، ایرانیان در سه ماهه نخست امسال بیش از گذشته به خرید طلا روی آورده اند.

بیماران « پروانه ای» و «ام اس» تحت پوشش تامین اجتماعی قرار می گیرند

به گزارش ایلام پویا، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بیماران مبتلا به بیماری نادر «ای بی» و صعب العلاج «ام اس» کشور تحت پوشش خدمات این سازمان قرار می گیرند.

رفتار متناقض و عوام فریبی دولت در فیلترینگ تلگرام

به گزارش ایلام پویا، به نثل از ایلام بیدار؛ ارتباط و جمع آوری اطلاعات و اخبار از ضرورتهای زندگی بشر بوده که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی همواره مورد تغییر و تحول بسیار قرار گرفته است.

ردیف اعتبارات توسعه مناطق روستایی استان ایلام افزایش یافت

به گزارش ایلام پویا، شادمهر کاظم‌زاده، رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در نشست بررسی مشکلات روستاهای جنوب ایلام اظهار داشت: ضرورت تصویب در اجرای طرح هادی، توسعه زیرساخت‌ها از جمله راه و آب و برق گاز و ... از مهم‌ترین مطالبات مردم منطقه از مسؤولان امر است.

برگزاری مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در ایلام

به گزارش ایلام پویا، سید غلامرضا حسینی، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، صبح امروز (۱۳ اردیبهشت) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز دوره ششم مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، دوره هفتم این مسابقات با مشارکت جهاد دانشگاهی، دانشگاه‌های سراسر کشور...

عضویت در سامانه خبریاب