آخرین خبرهای منبع خبری'پایگاه خبری - تحلیلی دریایی ایران (مارین تایمز)' تعداد: ۱۲۹۰ خبر

حافظ منافع مالکان کشتی کشور هستیم

شرکت ملی نفتکش و کشتیرانی جمهوری اسلامی همواره خود را حافظ منافع مالکان کشتی ایران می‎دانند و پیگیر رفع مشکلات کشتی‎داران کشور هستند.

تصویب بسته حمایت از صنعت کشتیرانی کشور

مدیرعامل کشتیرامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در دوران سختی قرار داریم گفت: همانطور که می‎دانید  ۸۵ درصد اقتصاد دنیا و کشور ما وابسته به حمل و نقل دریایی است و این یک عامل تعیین‎کننده است برای اینکه بتوانیم کشورمان را از این شرایط سخت به شرایط آسان منتقل کنیم.

گسترش فعالیت‎های آموزشی اتحادیه مالکان کشتی ایران

دبیر اتحادیه مالکان کشتی ایران با بیان اینکه این انجمن و اتحادیه کاملا مستقل است و به هیچ شرکتی وابسته نیست گفت:اتحادیه شخصیت مستقل حقوقی است که سیستم مالی و کارکنان مستقل دارد و به صورت مستقل نیز اداره می شود.

آمادگی کامل شرکت ملی نفتکش برای مقابله با تحریم‎ها

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران از آمادگی کامل این شرکت برای مقابله با تحریم‌ها خبر داد و گفت:در دور قبل تحریم‎ها حتی برای یک روز نیز عملیات صادرات نفت کشورمان متوقف نشد.

موافقت آمریکا با معافیت کریدور گاز جنوبی از تحریم‌های ایران

کریدور گاز جنوبی که پروژه ای برای انتقال سالانه ۱۶ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی دریای خزر به ترکیه و جنوب اروپا است، معافیت از تحریم‌های آمریکا علیه مشتریان انرژی ایران را دریافت کرد.به گزارش مارین تایمز ، ایسنا به نقل از پلاتس نوشت: شرکت BP درصدد دریافت معافیت برای توسعه میدان فراساحلی شاه دنیز آذربایجان...

مجلس از شرکت‎های فعال در صنعت بانکرینگ حمایت می‎کند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کمیسیون به دنبال آن است که بخش‌های دولتی، غیردولتی و نیمه‌دولتی را در صنعت بانکرینگ فعال و حمایت و زیرساخت‌های آن را تقویت کند.

متمرکز شدن تعمیرات شناورها در داخل

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، استاندار هرمزگان، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی و مدیرعامل شرکت ملی نفتکش در بندرعباسبرگزار شد،مسائل مرتبط با مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) مورد...

واگذاری بدون محدودیت اراضی پسکرانه بنادر

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امکانات ایجاد شده در بنادر با هدف تبدیل بنادر کشور به بنادر نسل سوم تطبیق دارد و این امر توانسته زمینه را جهت فعالیت صنعتگران و تولیدکنندگان فراهم کند.

ناوگان شناورهای تفریحی قشم جوان می‎شود

شرکت کشتی‎سازی مدکندآلو برای نوسازی شناورهایتفریحی فعال در آب‎های قشم با سازمان بنادر و دریانوردی وارد مذاکره شد.قائم مقام شرکت کشتی‎سازی مدکندآلو قشم در گفت‎و گو با خبرنگار مارین‌تایمز درباره پروژه‌هایجدید این شرکت گفت:در راستای برنامه‎ها و تدابیر سازمان بنادر و دریانوردی برایتحول ناوگان تفریحی به...

رژیم صهیونیستی حق اظهارنظر درباره باب‌المندب را ندارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به رویکرد منطقی ایران درباره آبراه‌های بین‌المللی، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی حقی ندارد در مورد باب‌المندب اظهار نظر کند.حشمت‌الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص تهدید ایران توسط نتانیاهو درباره تنگه باب المندب، اظهار داشت: روی صحبت...

عضویت در سامانه خبریاب