آخرین خبرهای منبع خبری'مارین نیوز' تعداد: ۸۳۷۶ خبر

شناورها از رفتن به دریا خودداری کنند

به گزارش مارین نیوز، مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اعلام این خبر اظهار داشت: در مدت یاد شده تغییر دما محسوس نبوده و روند کنونی آن ادامه دارد.

خصوصی‎ سازی پس از ۱۷ سال تازه در نیمه راه

به گزارش مارین نیوز، رئیس کل سازمان خصوصی سازی در ارزیابی عملکرد سازمان خصوصی سازی، اظهار داشت: این سازمان در سال ۱۳۸۰ با تغییر اساسنامه و اهداف شرکت مالی گسترش مالکیت واحدهای تولیدی فعالیت خود را آغاز کرده است.

ابلاغ مجوز فعالیت هشت بندر تجاری جدید در هرمزگان

به گزارش مارین نیوز، استاندار هرمزگان عصر چهارشنبه در نشست کارگروه صادرات غیر نفتی هرمزگان اظهار داشت: این استان مدت ها برای گرفتن مجوز فعالیت تجاری در ۲ بندر تلاش می کرد که در سفر اسفند سال گذشته رییس جمهوری به هرمزگان با فعالیت تجاری هشت بندر موافقت شد و به تازگی ابلاغ اجرایی آن نیز صادر شد.

۲۷ تیر ۱۳۶۴ - پیوستن ناو "لاوان" به ناوگان نیروی دریایی ایران

به گزارش مارین نیوز، این ناو در سال ۵۹ ساخته شده است. عمر این کلاس از ناوها ۱۵ سال است و این ناو پس از تعمیرات اساسی سال ۹۲ بار دیگر به ناوگان نداجا ملحق شد.

گزارش تصویری از پایانه نفتی شناور خلیج فارس

به گزارش مارین نیوز، میزان ذخیره سازی پایانه شناور خلیج فارس ۲ میلیون و ۲۰۷ هزار بشکه است که می‌توان روزانه تا ۲۰۰ هزار بشکه نفت از طریق خط لوله از سکوی سروش و نوروز دریافت شود و روزانه تا سقف یک میلیون بشکه نفت صادر شود.

الزام شرکت‌ های بهره ‌بردار صنعت دریایی به استفاده از ظرفیت داخلی

به گزارش مارین نیوز، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید داخل مجلس شورای اسلامی در خصوص نشست روز دوشنبه (۴ تیر ماه) کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی که با حضور ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، اظهار داشت: بعد از بازدیدهایی که اعضای کمیسیون صنایع و معادن و کمیسیون ویژه حمایت...

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد کشور؛ مردم باید احساس آرامش و ثبات کنند

به گزارش مارین نیوز، رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس ‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار...

تا پای جان به پای تولید بایستید

به گزارش مارین نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از گردهمایی رؤسای سازمان‌ های صنعت، معدن و تجارت استان‌ های سراسر کشور که در ساختمان شهید الهی این وزارتخانه برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: پایداری تولید در کشور باید حفظ شود. تا پای جان به پای تولید بایستید و از همه امکانات محلی و ملی در...

به آب اندازی نخستین کشتی تفریحی ساخته شده در استان بوشهر

به گزارش مارین نیوز، یکی از ظرفیت‌‌ های مهم توسعه استان بوشهر وجود سواحل زیبا و بکر خلیج فارس است که این استان بیشترین طول مرز دریایی با این آبراه استراتژیک دارد.

افتتاح مجموعه گردشگری دریایی مارینا انزلی

به گزارش مارین نیوز، معاون اول رییس جمهور صبح امروز (سه شنبه) با حضور در اسکله مارینا واقع در منطقه آزاد انزلی مجموعه گردشگری دریایی مارینا را افتتاح کرد و با توضیحات مسئولین و مدیران این طرح در جریان ظرفیت های پذیرش گردشگران قرار گرفت. 

عضویت در سامانه خبریاب