تردد غیرضروری افراد آسیب پذیر در شهر ممنوع

خبرگزاری آنا: سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به تردد غیر ضروری افراد آسیب‌پذیر در سطح شهر برخی از شهرها هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری آنا، سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای اعلام کرد،‌ با تداوم پایداری هوا و انباشت آلاینده‌های جوی در کلان شهرهای تهران، البرز، اصفهان، اراک، و مشهد مقدس طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، توصیه می‌شود که افراد آسیب پذیر از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

به سبب وزش باد شدید در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان طی روزهای چهارشنبه تا پایان روز جمعه، احتمال خسارت به تاسیسات وجود دارد. طی این مدت به سبب افزایش قابل توجه دما، ریزش بهمن در گذرگاه‌های مستعد این استان‌ها نیز دور از انتظار نیست.

همچنین از بعد از ظهر پنج شنبه تا پایان روز جمعه در استان‌های کردستان، زنجان، غرب آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، همدان و لرستان به سبب بارش برف اختلال در تردد جاده‌ای پیش‌بینی می‌شود.

این شرایط در روز جمعه استان‌های اردبیل، گیلان، قزوین، البرز و مناطق کوهستانی استان تهران را نیز دربر می‌گیرد.

از بعدازظهر پنج شنبه تا پایان روز جمعه در استان‌های کرمانشاه، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد به سبب بارش شدید باران گاهی با رعد و برق آب گرفتگی معابر عمومی و سیلاب پیش بینی می‌شود.

طی این مدت در مناطق مرتفع این استان‌ها بارش برف سبب اختلال در تردد جاده های کوهستانی این مناطق می شود.

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۱/۹/۲۹  |  ساعت انتشار: ۱۸:۰  |  کد خبر: ۸۹۴۰۴۱  |  منبع: خبرگزاری آنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال