سایپادیزل و بیش‌ترین سهم بازار خودروهای تجاری کشور

معاون بازاریابی و فروش سایپادیزل، گفت: براساس آخرین بررسی‌های به‌عمل‌آمده، در حال حاضر با در اختیار داشتن ۳۴‌درصد از سهم بازار خودروهای تجاری، بیش‌ترین سهم فروش خودروسازان سنگین کشور، در اختیار شرکت سایپادیزل است.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از سایپانیوز، امیرحمزه اصلانی با اعلام خبر فوق افزود: سایپادیزل با فروش و تحویل ۱۸۳۶‌دستگاه خودرو در شش ماه نخست سال جاری، ضمن رشد ۵۲‌درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، توانست با کسب ۳۴‌درصد از سهم بازار، در صدر رتبه فروش خودروسازان تجاری کشور قرار گیرد.

وی تصریح کرد: سایپادیزل بامطالعه دقیق بازار و برنامه‌ریزی جامع و مدون و با ارائه سبد متنوعی از محصولات تجاری در تمامی رده‌ها، توانست، سهم بازار خود را از ۲۳‌درصد در سال گذشته به ۳۴‌درصد افزایش دهد که این مهم در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بخش‌های مختلف محصولات کار و تجاری است.

اصلانی با اشاره به نقش بی‌بدیل تمام کارکنان سازمان در به دست آوردن این موفقیت، گفت: بی‌تردید، کسب این موفقیت جز در سایه حمایت‌های بی‌دریغ مدیرعامل، اعضای محترم هیات مدیره و تلاش، اهتمام و همدلی تمامیِ همکاران در بخش‌های مختلف شرکت میسر نبود و حوزه بازاریابی و فروش، وظیفه به ثمر نشاندن این کار تیمی را بر عهده دارد.

معاون بازاریابی و فروش سایپادیزل با اشاره به هدف‌گذاری این شرکت برای کسب سهم بازار ۵۰ درصدی خودروهای تجاری کشور خاطرنشان کرد: با توجه به عرضه محصول جدید KX به بازار و جایگزینی این محصول به‌جای کامیون ولوو در طرح نوسازی ناوگان و نیز معرفی محصولات دیگر در آینده نزدیک، سایپادیزل می‌تواند با کسب نیمی از سهم بازار خودروهای تجاری، به یکه‌تازی خود در این عرصه ادامه دهد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۹  |  ساعت انتشار: ۱۱:۴۴  |  کد خبر: ۳۹۸۰۱۹۶  |  منبع: تین نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال