اخبار مرتبط

برج نقلیه نماد شکست بخش خصوصی در نورآباد است

خرم آباد - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر نورآباد دلفان گفت: ساختمان نیمه تمام موسوم به برج نقلیه به نماد شکست بخش خصوصی در این شهر تبدیل شده است.

سید حرمت مشعشعی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سرمایه گذاران با ورود به شهر نورآباد و دیدن این برج نیمه تمام ناامید و برخی اوقات از سرمایه گذاری منصرف می شوند بنابراین باید برای تکمیل این طرح به صورت اساسی اقدام شود.
وی اظهار داشت: در دوره پنجم شورا ، حل موضوع برج نقلیه یکی از اولویت های اصلی بود اما با وجود ارائه راهکارهای مختلف برای این مشکل، پیچیدگی ابعاد حقوقی و فنی طرح مانع از حل و فصل آن شده است.
وی ادامه داد: اقداماتی با همکاری فرماندار و شهردار نورآباد صورت گرفته که امید می رود بتوان این نماد بی اعتمادی سرمایه گذاری بخش خصوصی را در شهر نورآباد به سرانجام رساند.
رییس شورای اسلامی شهر نورآباد گفت: در سال 80 زمینی به صورت رایگان برای ساخت یک برج تجاری مسکونی به مجری طرح تحویل داده شد تا پس از بهره برداری، شهرداری نیز سهام دار این برج باشد اما این مهم حاصل نشد و یک طرح نیمه کاره به شهر اضافه شده است.
مشعشعی ادامه داد: دور اندیشی و نیازسنجی درستی برای این طرح صورت نگرفته و امروز مشکلات فنی و حقوقی بسیاری در مسیر احداث این برج وجود دارد.
شهر نورآباد با 70 هزار نفر جمعیت در شمال استان لرستان واقع شده است.
7270/6060

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۶  |  ساعت انتشار: ۷:۳۷  |  کد خبر: ۳۹۶۴۵۵۵  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - لرستان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال