خبرنگاران برای جذب سرمایه گذار و گردشگر در چابهار تلاش کنند

چابهار- ایرنا - معاون سیاسی فرماندار شهرستان ویژه چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه های شنیداری، خبرگزاری ها و فعالان شبکه های اجتماعی با انعکاس اخبار خوب و توانمندی های منطقه برای جذب سرمایه گذار و گردشگران داخلی و خارجی در این شهرستان تلاش کنند.

به گزارش ایرنا مهدی سرحدی روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: نقش و جایگاه خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و معرفی مناطقی نظیر چابهار بر هیچ کس پوشیده نیست.
وی بیان کرد: چابهار ظرفیت های مناسبی در زمینه تجاری، اقتصادی، کشاورزی و گردشگری دارد و می توان به عنوان پیشانی توسعه شرق کشور از آن یاد کرد.
معاون سیاسی فرماندار چابهار افزود: خبرنگاران در این شهرستان می توانند ظرفیت های اقتصادی و گردشگری را با انعکاس خبر، عکس و فیلم بخوبی معرفی کنند و سبب جذب دهها سرمایه گذار و هزاران گردشگر شوند.
وی تاکید کرد: یک خبر خوب تاثیرگذاری فوق العاده ای برای توسعه هر منطقه دارد و می تواند موجب آغاز تحولات عظیمی شود.
سرحدی پرداختن خبرنگاران به مشکلات حاشیه نشینی، کم آبی، خشکسالی، روستاهای فاقد برق، راه و طرح هادی را خواستار شد و افزود: چابهار باید منطقه ای توسعه یافته تر باشد.
به گزارش ایرنا شورای فرهنگ عمومی کشور در سال 78 روز 17 مرداد سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» مسئول دفتر خبرگزاری ایرنا در مزارشریف افغانستان را که در سال 1377 به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران به دست گروهی متحجر به شهادت رسید، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری کرده است.
3043**3213

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱۸  |  ساعت انتشار: ۱۸:۵۶  |  کد خبر: ۳۷۴۰۵۸۴  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال