ناصری: گل‌محمدی پدیده را مدعی می‌کند

گلر فصل جدید پدیده می‌گوید برای ریکاوری و رسیدن به آرامش مجددا یکی دیگر از تیم‌های شهرش را انتخاب کرده است.

به گزارش ورزش سه، محمد ناصری گلر فصل گذشته سیاه‌جامگان پس از سقوط این تیم به دیگر تیم مشهدی یعنی پدیده پیوست. او در مورد انتخاب پدیده می‌گوید: با شناختی که از یحیی گل‌محمدی و داود فنایی داشتم تصمیم گرفتم بار دیگر شاگردی این مربیان را تجربه کنم ضمن آنکه دوست داشتم در شهرم بمانم و در اینجا به کارم ادامه دهم. از همین رو همه چیز دست به دست هم داد تا پدیده را برای فصل جدید انتخاب کنم.


وی در ادامه گفت: من سال گذشته یک فصل بد را پشت سر گذاشته بودم و برای اینکه احیا شوم باید تیمی را انتخاب می‌کردم که آرامش بیشتری داشته باشد و علاوه بر آن در شهر خودم باشد تا بتوانم دوباره به روزهای خوبم بازگردم.


او نظرش را در مورد حضور گل‌محمدی و تاثیر این مربی روی این تیم باتوجه به اتفاقات فصل گذشته پدیده می‌گوید: صددرصد با عملکرد خوب آقای گل‌محمدی در مدت حضورشان در تیم‌های لیگ‌برتری پدیده امسال دیگر دچار مشکل نخواهد شد و ایشان کمک خواهند کرد تا نتایج و عملکرد خوب پدیده در فصول گذشته تکرار شود تا این تیم در جمع مدعیان قرار بگیرد. مطمئنا ایشان برای موفقیت پدیده تمام تلاششان را خواهند کرد تا شروع خوبی داشته باشیم.


ناصری در خصوص دیدار ایران ـ اسپانیا هم نظرش را اینگونه بیان می‌کند: معتقدم اگر ایران همان بازی مقابل مراکش را داشته باشد و بتواند دروازه‌اش را بسته نگه دارد می‌تواند مقابل اسپانیا شگفتی‌ساز باشد. ما اگر در این بازی بتوانیم از حریف امتیاز بگیریم شانس صعودمان به مرحله بعدی بالا می‌رود و به قولی آن شعار معروف به حقیقت می‌پیوندد؛ 80 میلیون نفر، یک ملت و یک ضربان قلب.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۹  |  ساعت انتشار: ۲۰:۴۱  |  کد خبر: ۳۶۳۸۷۱۶  |  منبع: ورزش سه  | 
کلمات کلیدی

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال

اخبار مرتبط
کنه‌ها را له نکنید!  - ‏۱۳۹۷/۰۳/۲۹