شهرداری برای مشکلات حاشیه‌ نشینی طرحی راهگشا ارائه دهد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره بر ضرورت رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین گفت: شهرداری برای رفع مشکل حاشیه ‌نشینی طرحی راهگشا ارائه دهد تا مورد حمایت قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی ‌دشتکی در دیدار با شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام با اشاره به اینکه مرکز استان نماد و در معرض دید مسافران ورودی است، اظهار کرد: لازم است تلاش کنیم تحول چشمگیری را در عمران شهر ایلام به وجود آوریم.
وی با اشاره به تصمیم اتخاذ شده در سطح ملی جهت ساماندهی موضوع حاشیه نشینی افزود: اگر حاشیه نشینی را رها و در راستای ساماندهی آن اقدام نکنیم، این معضل روز به روز گسترده تر خواهد شد.
استاندار ایلام با بیان اینکه بافت شهر دارای ایرادات زیاد و نیازمند اصلاح است، یادآور شد: لازم است منابع شهرداری تقویت و تلاش می کنیم مطالبات شهرداری از دستگاه های اجرایی اخذ شود و از عوارض تصویبی شورای اسلامی شهر که مغایرت با قانون نداشته باشند، حمایت لازم انجام شود.
سلیمانی دشتکی اضافه کرد: همه باید از این فرصت، با احساس مسئولیت نهایت بهره‌ برداری لازم را در راستای ساماندهی مسائل شهری داشته باشیم.
وی به پیگیری های صورت گرفته در زمینه واگذاری محوطه کاخ فلاحتی به شهرداری اشاره کرد و گفت: موضوع تا حصول نتیجه و استفاده شهروندان از آن در قالب پارک پیگیری شود.
استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به مسئولیت شهرداری در زمینه حفظ بهداشت محیط پرداخت و تاکید کرد: شهرداری به موضوع خرید یا احداث کشتارگاه جدید ورود کند.
سلیمانی دشتکی از کمک به شهرداری ایلام از محل اعتبارات اربعین و بحران خبر داد و گفت: برای حل حاشیه نشینی شهرداری طرحی راهگشا ارائه دهد تا مورد حمایت قرار گیرد.
3032/6119

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱۳  |  ساعت انتشار: ۱۱:۹  |  کد خبر: ۳۵۹۶۷۸۳  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال

اخبار مرتبط