اخبار مرتبط

ظریف وارد نیویورک شد  - ‏۱۳۹۷/۰۱/۳۱

ظریف وارد نیویورک شد  - ‏۱۳۹۷/۰۱/۳۱


ربروف از الاهلی عربستان اخراج شد

سرمربی سابق دیناموکیف اوکراین بعد از نزدیک به دو سال همکاری با الاهلی از سمت خود در این باشگاه اخراج شد.

به گزارش ورزش سه، سرگئی ربروف، سرمربی سابق دیناموکیف که در فصل 2017 با قراردادی نجومی راهی عربستان شد و هدایت الاهلی را برعهده گرفت در شرایطی که این تیم دو بازی حساس در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان پیش رو دارد از سمت خود برکنار شد.


رسانه‌های عربستانی امروز با اعلام رسمی اخراج ربروف، خبر از حضور یک مربی تونسی به جای او در دو بازی آتی این تیم در لیگ قهرمانان برابر السد قطر دادند.
فتج بان، سرمربی تونسی مدنظر الاهلی عربستان برای این دو بازی مقابل السد قطر انتخاب شده است و برای فصل آینده این تیم قرار است مربی دیگری را برای راس هدایت فنی خود انتخاب کند.


دلیل برکناری سرگئی ربروف و اعلام دیرهنگام آن، مبلغ قرارداد نجومی این مربی بود که در نهایت آل شیخ رییس وزارت ورزش عربستان این مبلغ را برعهده گرفت تا این باشگاه بلافاصله قطع همکاری خود با این مربی اوکراینی را رسمی کند.


مربی تونسی تازه وارد روی نیمکت الاهلی، پیش از این در تیم الشباب عربستان و بعد از برکناری سامی الجابر، به طور موقت هدایت آنها را برعهده داشت. او سابقه حضور در لیگ قطر و هدایت تیم الشحانیه را نیز در کارنامه دارد. فتج بان در تیم نجران و الفتح عربستان نیز سابقه مربیگری در لیگ این کشور را دارد و مدتی نیز در عجمان امارات مربیگری را تجربه کرده است.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۳۱  |  ساعت انتشار: ۰:۱  |  کد خبر: ۳۴۶۳۸۳۵  |  منبع: ورزش سه  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال